Back to Question Center
0

Nõuanded Semalt - Kuidas vältida müügikohtade (POS) pahavara ründeid

1 answers:

Inimesed arvavad, et pahavara sihivad teie andmeid ja kahjustab teie arvutit. See on tõsi, kuna häkkerid näivad armunud, et regulaarselt saadavad teie arvutisse seadmetega pahavara ja viirused. Nende eesmärk on rünnata kaubamärgisüsteeme suurel arvul. Lõppkokkuvõttes nakatab nii teie tarkvara kui ka riistvara, mis tähendab, et teie füüsiline seade ja ka selle programmid kahjustavad suuresti - comparacion camaras reflex canon nikon. POS-süsteeme kasutatakse sageli ja inimestel on võimatu neid tervikuna vältida.

Üks juhtivatest ekspertidest Semalt , Oliver King, on siin rääkinud punktidest, mis takistavad pahavara ja viiruslikke rünnakuid.

POS-haavatavuste mõistmine

Kui teie deebet- või krediitkaart pääseb müügipunkti kaudu, mõjutab magnetribade salvestatud faili märkimisväärne arv. Saadaval on mitmesugused andmed: kõige tavalisemad on 1. ja 2. teekonna tüübid, mis võivad sisaldada tundlikku teavet, nagu teie krediitkaardi number, Paypal ID, kasutajanimed ja paroolid. Kui pahavara nakatab mõnda nendest rajadest, võite kaotada oma raha ja juurdepääsu oma arvutisüsteemile. POS-süsteemide sihitud ründajad on kaks võimalust. Esiteks saadavad nad e-kirjade kaudu teile võltsitud manused ja programmid ja paluvad teil neid installida. Kui need asjad installitakse, aktiveerivad nad teie seadmes pahavara ja kahjustavad mõne sekundi jooksul. Teiseks koguvad kahjurprogrammid kaardiomaniku andmeid tooriku vormis teie seadme tagaküljel. See on võimalik ainult siis, kui avaliku teenuse osutamise süsteemile antakse nõutav teave või on tal õnnestunud Interneti-ühendust rünnata..Häkkerid saavad kasu suuremahulistest andmetest ja kasutavad neid ebaseaduslikeks põhjusteks.

Ettevaatusabinõud

Nii kaupmehed kui ka tarbijad peavad silmas pidama mõnda asja. Esiteks peaksid nad oma PIN-d sageli muutma. Nii saavad nad tagada, et nende tundlik teave on kaitstud. Tarbijad peaksid oma PIN-koodi vahetama üks või kaks korda nädalas. Erinevad krediitkaardiettevõtted võivad aidata teil seda ülesannet saavutada. Peate lihtsalt võtma oma vastava ettevõttega ühendust ja muutma oma PIN-koodi, et vältida pettusi.

Teine võimalus on piirata juurdepääsu teie seadme tagaküljel. Selleks saate installida ühilduvaid pistikprogramme ja tarkvara. Kui soovite turvaliselt hoida, tuleks vältida POS-süsteemi kaugjuhtimist.

Kolmandaks peaksite rakendama sobivaid turvameetmeid. Näiteks peaksite oma süsteemile installima pahavara- ja viirusetõrjeprogrammid. Samuti on oluline, et te neid korrapäraselt värskendaksite, et nad saaksid arvutisse seadet tuvastada ja hävitada kahjulikud asjad .

Teine mõte on see, et peaksite POS-programme uuendama ja hoidma neid kolm korda nädalas. Kui teie tarkvara ja programmid on vananenud, on tõenäosus, et häkkerid ründavad teie süsteemi paremini. Värskendatud POS-süsteem tagab seadme turvalisuse. Laadige alla ja installige ainult uusimad versioonid, et te ei kaotaks oma faile ja tundlikke andmeid.

Nende vihjetega saate veenduda, et teie arvutid ja nutitelefonid on kaitstud POS-i pahavara eest.

November 28, 2017