Back to Question Center
0

Näpunäite filtri genereerimiseks käepärast näpunäiteid Semalt

1 answers:

Otsingumootori optimeerimise kampaania täpse, puhta ja tõhusa aruande saavutamine näitab palju teie äriideid ja ülesannete täitmist. Viimaste kuude jooksul on sisemine liiklus, mida loovad võltsitud viirustajad, pahavara ja kontoritöötajad, on mõjutanud aruandluse esitust ja paljude ettevõtete Google Analyticsi andmeid. Vastavalt Semalt ekspertidele, Ivan Konovalov, sisemine liiklus mõjutab negatiivselt veebisaite ja võrguteenuseid väikese liiklusega võrreldes suurte saitidega - zipvit reviews.

Teie veebisaidilt siseliikluse välistamine on sama oluline kui teie veebisaidi turvalisuse kontrollimine. Teie külastuste genereeritud sisemise liikluse välistamine ja teie töötaja klikid teie saidil ei pruugi teid ettevõttest loobuda. Hiljuti avaldasid SEO professionaal s avaldatud aruanded, mis näitavad, et sisemine liiklus vähendab saitide põrkumiste määra. Viimane asi, mis teie kampaania rafineerimisel võib teiega juhtuda, on madalate põrkamiste määrade saavutamine, sest need muudavad teie konverteeriva märksõna Google'i hinnealgoritmi jaoks ebaoluliseks.

Otsuste tegemine, mis põhineb sisemise liikluse andmetel, toob kaasa ettevõtte ebaõnnestumise. Teie kliendid ja külastajad suhtlevad paremini oma veebisaidiga võrreldes teie ja teie töötajatega..Mõned meetodid ja tööriistad on loodud selleks, et välistada teie Google Analyticsi andmetega teadaolevad robotid, petturitest saidid, viiruse rämpspostid ja sisemine liiklus. Siin on näidis, mis aitab luua ja lisada vaatefilti, et teie statistikast soovimatut liiklust välistada .

Kuidas vaadata filtrit

?
  • Käivitage oma protsess, logides sisse Google Analyticsi. Uue filtri loomiseks klõpsake ikooni "Lisa filter"
  • .
  • Uue filtri nimetusena sisestage sisemise liikluse välistamine ja kasutage eelmääratud seadet.
  • genereerige oma IP-aadress arvuti käsurea abil ja kopeerige aadress.
  • Valige oma Google Analyticsile tagasi ja kleepige pakendatud varem kopeeritud IP-aadress.
  • Klõpsake ikooni "Salvesta", et salvestada oma segment ja välistada sisemine liiklus, mis genereeritakse teie IP-aadressilt.

Näpunäidete testimise näpunäited

Avage Google Analytics ja klõpsake oma lehe ülaosas ikooni "uus aruandlus". Kontrollige lehe vasakpoolset külgriba ja klõpsake ülevaadet. Avage uus vaheleht, liikuge oma saidi avalehele. Jätke lehe avatud kontroll uuesti oma GA vahekaardile.

Selleks, et kontrollida, kas teie vaatefilter töötab korralikult, ei pea teie kontaktide seansi külastus ilmnema teie avalehel, kui olete filtri käivitanud.

Google on uuendanud uusi funktsioone ja tööriistu, et aidata veebisaitidel oma sihtmärki saavutada, ilma et oleks tekkinud madalaid põrkumisi ja pahavara rike. Installige Google Analytics ja värskendage enne, kui olete välja lülitanud robotid, viiruse rämpsposti, pahavara ja sisemise liikluse, mis mõjutavad teie ettevõtte aruandeid. Teie strateegia muudatuste rakendamine on sama oluline kui teie brauseri uuendamine, et vältida oma veebisaidil viiruse ja pahatahtlike ohtude levikut. Kehtivate masinate nimede loomine aitab välistada domeene ja saite, millel on rämpsposti ja kummituse liiklus.

November 28, 2017