Back to Question Center
0

Naljapõldud semalt kohta, kuidas vabaneda halvaks jäsemest

1 answers:

Veebiliiklus on võimeline mõjutama Google Analyticsi (GA) aruandlusandmeid, takistades veebisaidi toimivust, suurendades veebisaidi hoolduskulusid ja viies valede eelduste juurde. Enamik kasutajaid usub, et bot-liiklus ei mõjuta nende veebisaite. Kuid hiljutised uuringud näitavad, et robotitega võib seostada kuuskümmend protsenti veebisaitidest. Sellega seoses on oluline mõista, kuidas bot-liiklust märjaks saada, et andmeid õigesti esitada.

Käesolevas artiklis viitab Semalt kliendihalduse juht Lisa Mitchell mõned parimad tavad, mida saab kasutada bot-liikluse tuvastamiseks Google Analyticsi (GA) aruannetes, samuti roboteid kõrvaldavate meetodite abil filtrite ja muude nimetatud tehnikate kasutamine. Lisaks käsitletakse olulisi tööstusharusid, mida tuleb kombineerida GA filtritega - que lente comprar.

Botside identifitseerimine

Järgmised on olulised punktid, millega pöörata tähelepanu robotsudega seotud GA aruandele:

  • Madal keskmine kestus ühe istungjärgu kohta.
  • Kõrge hüppelaud.
  • Uute külastajate ligikaudu 100% liiklus.

Botside filtreerimine

  • Admin Vaata Seaded

Segmendi "Admin" all saab kasutaja muuta "vaate" seadeid, kui märkate kasti tuntud bottide kõrvaldamiseks. Interneti-eksperdid soovitavad, et kasutajad peaksid esmakordselt üles ehitama katsevaate, et näha mõjutatud tulemusi enne põhivaatesse kandmist. ABC / IAB rahvusvaheliste robotite ja ämblikuvarude loendis on välja toodud kõrvaldatud robotid, mis pole avalikult saadaval.

  • Kasutajaagendi ja IP-aadressi kasutamine

Olukorras, kus konkreetse IP-aadressi eest vastutab bot-liiklus, võivad saidiomanikud nimetatud IP-aadressi kõrvaldamiseks kasutada "vaatamisfiltreid". Siiski peavad kasutajad mõistma, et robotid muudavad iga kord oma identiteeti vältimiseks IP-aadresse. Google'i sildi haldurit saab kasutada külastatava stringi väärtuse edastamiseks Google Analyticsi (GA) kui kohandatud mõõdet ning istungite välistamist. Lõpuks saab kohandatud mõõduna, mida nimetatakse "kasutajaagentiks", sisseehitatud GA-is ja seada Java-i muutuja Google'i märgendimahu halduriks, kasutades väärtust navigator.userAgent. "Seejärel saab filtri luua, et välistada tingimus.

  • Väljaarvatud paatide liiklus

väljaspool GA võib järgida mitut tööstusharu tavasid, näiteks CAPTCHA teenust. Äriühinguna tutvustas Google uut populaarse CAPTCHA teenust nimega "Ei CAPTCHA". See teenus võib tuvastada inimeste käitumist, nagu hiire kasutamine ja teha selliseid toiminguid tugineda. Verbaalsete fraaside lisamine sellel stsenaariumil ei ole otstarbekas. Iga kord, kui kasutaja külastab esimest korda veebilehte, kuvatakse kasutajale teenus "EI CAPTCHA". Pärast seda, kui CAPTCHA teenus on edukalt lõpetatud, tuleks seejärel Google Analyticsi (GA) silt sulgeda. Lõpuks saab pärast protseduuri seadistada seansiküpsise ja see peaks välistama suurema hulga liikluse, mis siseneb saidile. Järelevalveprotsessi saab luua, esitades vormi, milles kasutajatelt nõutakse e-posti aadresside saatmist aktiveerimislingi 24 tunni jooksul.

November 28, 2017