Back to Question Center
0

Mis on pahavara - Semalt tava

1 answers:

Pahavara on tuntud ka kui pahatahtlik tarkvara. See viitab mitmele vaenulikule ja ohtlikule tööriistale, mis kahjustavad arvutitarvet ja levivad teie arvutisüsteemidele viiruseid, trooja hobuseid, usse, reklaamvara ja nuhkvara.

Oliver King, Semalt kliendihaldur, ütleb, et ei oleks vale öelda, et pahavara salaja ärritab või kahjustab teie arvutiteid ja varjab teie isikuandmeid. See võib teie teadmistele piirata teie juurdepääsu teie seadmele - line house appraisal. Erinevat tüüpi pahavara, näiteks nuhkvara, andmepüügi, rootkit, brauseri kaaperdamine ja ransomäärtused.

Kust on pahavara pärit?

Kõige sagedamini sisestage oma arvuti-seadmetesse pahavara ja viirused, kui avate tundmatute meilisõnumite manuseid või klõpsate suurel arvul hüpikaknaid. Nad sisenevad teie seadmetesse ka veebisaitide, mängude, veebipõhiste demode, heli- ja muusikafailide, tarkvara, tööriistaribade, tasuta tellimuste pakkumiste ja muu teabe allalaadimise kaudu tundmatutest allikatest, mida ei kaitsta viirusetõrje ja pahavara tööriistadega.

pahavara tuvastamine

Kui te regulaarselt internetis surfate ja kasutate mitmesuguseid veebisaite või käitate oma veebisaite, siis olete tõenäoliselt viiruste või pahavara ohver. Aeglane arvuti on märge, et teie arvuti seadmed on viiruste ja pahavara nakatunud. Kui näete hüpikaknaid, petuskeeme ja sagedasi krahhusid, siis olete tõenäoliselt õelvara ohver. Sellistel asjaoludel on oluline, et kasutate pahavara skännereid ja lülitate need alati sisse Interneti kasutamisel..Internetis on saadaval palju pahavara- ja viirusetõrjetarkvara ja -programme, mis kavatsevad teie arvuti seadet kompromiteerida ja juurdepääsu piirata.

Kuidas pahavara eemaldada

Üks parimaid viise viiruste ja pahavara eemaldamiseks on usaldusväärsete pahavara eemaldamise tööriistade ja viirusetõrjetarkvara kasutamine. Internetis on palju võimalusi. Tarkvara valimisel peate olema ettevaatlik ja kontrollige selle omadusi. Lubage mul siin öelda teile, et mitte kõik tarkvara ja programmid ei sobi endaga kaasa. Enamik vaba viirustõrjetõrjetarkvara on teie arvutis halb. Parem on midagi maksta ja saada tasulist versiooni, et maksimeerida teie võimalusi kaitsta Internetis. Avast Free Antivirus ja pahavaravastased tööriistad on hea minna ja neid saab paigaldada õigustatud veebisaitidest minutite jooksul.

Kasutage enda kaitsmiseks pahavara

Pole midagi paremat kui pahavara tuvastamine, eemaldamine ja vältimine, kui viirusetõrje ja pahavaravastaste tööriistade kasutamine. Parim ja usaldusväärsem tarkvara on Avast. Tehnoloogiliste ja tööstuse ekspertide hinnangul on see kõrgelt hinnatud. See tööriist on alla laadinud miljonid inimesed kogu maailmas ja selle toimivus on suurepärane. Mõned selle kuulsatest funktsioonidest on purunematu parooli väärtpaberid, koduvõrgu kaitse, puhas ja puhas sirvimine ning kõik need asjad tulevad tasuta.

Te võite kasutada ka mitmesuguste teiste firmade, nagu näiteks Microsofti, ründevara skannerid, mis on saadaval suurel hulgal. Nad kaitsevad teie operatsioonisüsteeme ja hoiavad viiruseid ja usse, kui kasutate internetti. Viirusetõrjeprogrammid võivad võidelda pahavara ja viirustega, pakkudes neile asju kaitset. Neid tuleks kasutada iga päev; siis peaksite proovima installida tarkvara uuendatud versioone, et tagada teie turvalisus internetis.

November 28, 2017