Back to Question Center
0

Kuidas vältida pahavara - - Semalt soovitus

1 answers:

Malware viitab mitmesugustele vaenulikule tarkvarale, sealhulgas arvutiviirustele, viirustele, ransomäärtustele, reklaamprogrammidele, nuhkvarale, scareware, Trooja hobustele ja muudele ohtlikele programmidele. Malware võib kasutada turvaprobleeme või haavatavusi operatsioonisüsteemide, rakenduste või Adobe Flash Playeri, Java SE ja Adobe Readeri haavatavates versioonides. Nende mõjud ulatuvad identiteedivargustest kuni häireni arvutikahjustusse.

Oluline on pahavara eemaldamine. Selleks peate meeles pidama järgmisi punkte Semalt vanemate klienditeeninduse juht Jack Millerilt - casetta per bambini da giardino dei.

ennetada tarku veebipõhist käitumist

Võimalik on pahavara ennetamine mõistliku veebipõhise käitumisega. Viiruste ja pahavara eemaldamiseks ei pea te arvutit eksperti või programmeerija abi. Peate lihtsalt mittevajalikke asju paigaldama ja alla laadima. Kui mõnda tööriista või tarkvara ei kasutata, peate need oma arvutisüsteemist eemaldama võimalikult varakult. Samamoodi, kui te pole veebisaidi autentsuse suhtes kindel, peate selle jätma ja leidma alternatiivi.

Häkkerid saadavad tihti e-posti teel loll asju. On oluline, et te ei usalda midagi, mis on seotud e-kirjadega. Eriti kui saate rämpsposti, ei tohi te manustamist klõpsata ega installida, kuna see võib sisaldada viirusi või pahavara. Samamoodi, kui teie kolleeg või pereliige annab sulle flash-draivi või DVD-d, kus on nakatunud failid, ei tohiks see pimesi vastu võtta. Veenduge, et olete arvutisse installinud viirusetõrjetarkvara..Vastasel juhul on parem mitte neid DVD-sid mängida.

Mõned hüpikaknad ja aknad üritavad teie arvuti seadmeid häkkida. Ärge klõpsake nende lingil ja vältige tasuta skannimist. Lubage mul siin öelda, et selles maailmas pole midagi vaba. Me peame ametliku tarkvara eest tasu maksma, nii et hüpikakna viirusetõrjevahendid pole midagi head. Saate kõik sellised aknad sulgeda Windowsi tööülesannete halduri kaudu (Ctrl-Alt-Delete). Peaksite vältima tundmatute allikatega tarkvara kasutamist isegi siis, kui veebisait tundub üsna atraktiivne ja professionaalne. Samal ajal peaksite vältima ebaseaduslikke failide jagamise teenuseid. Häkkeril on lihtsam nimetada oma pahavara pärast kuulsaid filmitäppeid, muusikaalbumeid ja programme, et kiusata inimesi neid alla laadida.

Eemalda õelvara ehtsa tarkvara abil

Ükskõik kui mõistlik või murettekitav on, võib teie arvutisüsteem nakatuda igal ajal. Sellepärast peaksite pahavara ja viirused eemaldama ainult autentse ja seadusliku tarkvara abil. Te ei tohiks installida tööriista, mille te pole kindel. Kasutage Windows Update'i eeliseid ja uuendage oma süsteemi üks või kaks korda nädalas. See teavitab teid automaatselt, kui värskendused on saadaval. Saate seda lihtsalt Internetist alla laadida ja paigaldus võtab paar sekundit. Samal ajal on oluline hoida oma brauser uuendatud. Laadige alla uusimad brauseri versioonid, et nautida nende uusimaid funktsioone ja omadusi. Internetis turvaliseks hoidmiseks peaksite viirusetõrjetarkvara käivitama. Pöörake see kogu aeg ja uuendage seda korra või kaks korda kuus. Anti-pahavara, tuntud ka kui nuhkvara tõrjevahend, on võimas komponent igale arvutile. See eraldiseisev programm hoiab teie arvutisüsteemi ja teie sotsiaalse meedia profiilid ohus võimalike ohtude ja viiruste eest. Teise võimalusena võite kasutada Windowsi tulemüüri, mis on hea, et vältida seadme pahavara ja viiruste kasutamist. Kui teie e-posti programmid ei rämpsposti korrektseks filtreerimiseks, on oluline rämpsposti filter võimalikult vara proovida.

November 28, 2017