Back to Question Center
0

Kuidas peatada küberkurjategijad nende kuritegude eest - - Semalt Expert

1 answers:

Ei oleks õige öelda, et tehnoloogia ja internet on meie elu mugavamad. Samal ajal on suurenenud viiruste ja häkkerite rünnaku oht. Michael Brown, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et kahjuks ei ole kehtestatud meetmeid küberrünnakute peatamiseks nende kuritegudest. Sotsiaalne meedia on üks nende peamistest eesmärkidest - win 7 vps. Nad meelitavad inimesi ja proovivad oma isikuandmeid ja faile kaotada mõne sekundi jooksul. Suured ettevõtted ja erinevad uuringuaruanded näitavad, et häkkerid ründavad sotsiaalse meedia kasutajaid suurel hulgal. Nad meelitavad teid Facebooki reklaamide juurde ja püüavad Twitteri kasutajaid meelitada.

Mis on pahavara

?

Malware on teatud tüüpi pahatahtlik programm või skript, mis võib teie arvutit või mobiilsideseadet kahjustada ja võib-olla nakatada kõik teie failid. Sotsiaalmeedia pahavara tekib, kui teie sotsiaalse meedia profiilid on ohus, ja kaotate oma juurdepääsu oma ID-dele. Kui FireFoxi kasutaja pahavara mõjutab, peab ta viivitamatult installima uue brauseri .

Viimastel kuudel on Trooja rünnakud nakatanud arvukalt sotsiaalse meedia kasutajaid. Nad jälgivad teie ajalugu, kasutajanimesid ja paroole ning sunnivad teid klõpsama lingid, mis sisaldavad pahavara või viiruseid.

Regulaarselt oma paroolide muutmine

Kõigepealt peaksite oma parooli kontrollima ja kaitsma. Veenduge, et kasutate tugevat parooli ja muudaksite seda regulaarselt..Turvaline parool on see, mis sisaldab suurtähtede, väiketähti ja sõnade kombinatsiooni. See peaks sisaldama ka mõningaid numbreid ja peaks olema võimatu ära arvata. Mõelge oma salasõna muutmisele kord nädalas, et saaksite olla kindlad oma võrgu turvalisuse ja kaitse kohta.

Mõelge kaks korda enne klõpsamist

Üks õnnetumaid asju on see, et inimesed avastavad hüpikreklaamid ja klikivad lingid suurel arvul. Interneti kasutamise ajal ei tohiks klõpsata tundmatutel linkidel, kuna need võivad sisaldada pahavara ja viirusi. Samuti on tõenäosus, et teie isiklikud sotsiaalse meedia kontod on kahjustatud, kuna pahavara levib teie süsteemis, nakatavad enamus teie faile. On tõsi, et häkkeritel on palju ideid, et teid petta. Teie Interneti turvalisuse tagamine on teie jaoks. Soovitame tungivalt, et te ei kata tundmatuid linke ega hüpikreklaame mis tahes hinnaga. Kui need ilmuvad, peate akna sulgema või arvuti taaskäivitama nii vara kui võimalik .

vältige ülemääramist

Paljud inimesed arvavad, et jagamine tähendab hoolivust. Mõnes mõttes on see usaldusväärne, kuid internetis võib jagamine põhjustada tõsiseid probleeme. Oma sotsiaalse meedia profiilide kasutamise ajal peaksite vältima jagamist ja üleüldist jagamist. Pole vaja jagada sama asja uuesti ja uuesti. See võib suurendada teie võimalusi häkkerite ja pahavara ründamiseks.

Kasutage virtuaalset privaatvõrku

Virtuaalsed privaatvõrgud saavad teie seadet kaitsta, kui need on viirusevastaste programmidega ühendatud. Sellepärast peaksite neid programme alati veebi turvalisuse tagamiseks kasutama. Teie IP-aadress on see, kuidas häkkerid teie andmeid leiavad. Peate oma IP-aadressi peita ja internetti ühendama anonüümsena, kuna see võib vähendada teie võimalusi ründamiseks pahavara ja viiruste vastu. Internetis on palju VPN-teenuseid.

ExpressVPN on üks parimaid pakkumisi; see tagab teie võrgu-kaitse ja ei lase õelvara teie süsteemi nakatada. Teised suured tehingud on IPVanish, CactusVPN, HideMyAss ja NordVPN .

November 28, 2017