Back to Question Center
0

Kuidas eemaldada sisemine liiklus Google Analyticsis - Semalt Advice

1 answers:

Kohandatud Google Analyticsi (GA) aruannete loomine on nõue, et saada sügav ülevaade saidi külastaja käitumisest ja parema liikluse analüüsist. Seepärast tekib uute analüütikute seas ühine probleem internetikasutajate jaoks, kuidas välistada liiklus kontoritest ja linnast / riigist või IP-st, et vaadata kasulikku liiklust veebisaidil. Interneti-eksperdid märgivad, et saidi kõige raskemad kasutajad on organisatsiooni töötajad. Seega on mõistlik selle grupi kasutajaid Google Analyticsi liiklusest kõrvaldada, et vältida veebisaidi külastajate arvu lisamist - best gadgets for kids. Veebisaidi kasutajad võivad ka saidi andmeid kallutada ja see võib kahjustada konversioonimäära optimeerimist. Google Analyticsit peetakse väga tarkaks tööriistiks, mis pakub tehnoloogiat andmete kustutamiseks filtrifunktsiooni abil.

Käesolevas artiklis kirjeldatakse kõrvalejätmise protsessi Semalt juhtiv ekspert Lisa Mitchell.

Oluline teave IP-aadresside kohta

Google Analytics (GA) kogub ja salvestab andmed iga külastuse kohta veebisaidile. Kuigi IP-aadressid ei näita isiklikku teavet saidi külastaja kohta, registreeritakse see nende Interneti-ühenduse (avaliku) IP-aadressi. Iga internetipõhine aadress veebis on unikaalne ja kirjeldab ruuterit, mis on saidi külastaja sisevõrgu kasti, mis ühendab oma tahvelarvuteid, nutitelefoni ja arvuteid internetti..

Enamik väikeettevõtteid ja kodumaiseid lairibaühendusi omavad dünaamilisi IP-aadresse. See tähendab, et aadressid muutuvad aeg-ajalt. Vastupidi, paaritule lairibaühenduse klientidele ja enamikule ettevõtetele on marsruuterid, mis on konfigureeritud staatiliste (muutumatutena) IP-aadressidega. Seetõttu peab GA siseliikluse eemaldamiseks kasutaja leidma oma organisatsioonides kasutatavate IP-aadresside tüübi.

Google Analyticsi IP-välistamine

Reaalajas Google Analyticsi andmete hankimiseks tuleks välistada sisemiste osakondade, näiteks veebisaidi külastanud või isegi oma külastusega töötajad. IP-välistamine toimub Google Analyticsiga ja kasutaja peab loendama kõik IP-aadressid, mida nad soovivad välistada. Saidi omanikud peavad samuti teadma, et ühes filtris saab luua mitmeid filtreid olukordades, kus tuleb välistada mitu aadressi.

Google Analyticsi kõrvalekalle

Sarnaselt IP-välistamisega turundajale võib kasutaja soovida välistada liiklust linnast või riigist suurepärase analüüsi jaoks. Seetõttu saab kasutaja luua filtri, mis välistab liikluse maailma eri riikidest. Väljaarvates riigist üks peatatakse väljaarvatud linnades või riikides pärinevad hõimud Google Analyticsi liikluses osalemiseks. Riiki või linna saab ühe peamise põhjuse tõttu välistada - rämpspostitaimede vältimiseks. Näiteks (India või Hiina) on Google'i analüütilise riigi väljajätmine, mis takistab Indiast ja Hiinast pärit liiklust, välja arvatud makstud liiklusotsing.

Tasulise otsinguliikluse filtreerimine on veel üks meetod, mis võimaldab sihitud asukohast saada asjakohasemat teavet. See aitab loetleda eelistatud teavet tasuliste reklaamikampaaniate käivitamisel sihtturu asukohas. Sellega seoses saab saidi omanik määrata, kuidas tasuline otsinguliik oma saidi kasutab ja teisendatakse kanaliga .

November 28, 2017