Back to Question Center
0

Kõik ja rohkem semalt ekspert Google'i filtreid ja Analyticsi

1 answers:

Käesolev juhis Semalt vanemtööstuse juhataja Ryan Johnsoni juhend võimaldab teil luua eduka Google Analyticsi juhtpaneeli, et saaksite jälgida oma ettevõttes toimuvat

Mis see tähendab?

  • Kiire alustamine: Google Analyticsi juhtpaneeli seadistamine kolmes etapis
  • .
  • Kanalite rakendamine: kuidas suunata oma teavet täpselt, mida te vajate.
  • vidinad: kättesaadavad vidinad ja mõõtmised igaüks.

Google Analytics on Google'i algatatud kulude tasuta uurimise etapp, mis annab teile võimaluse viia läbi ulatuslikke mõõtmisi ja klientide tavasid, mida teie saidil järgida ja jälgida. Kui olete oma veebisaidile tutvustanud, saate oma külalisi jälgida, kui nad leiavad teie saidi lehti.

Kasutamine juhtudel

Google Analyticsit saab kasutada saidi tohutul hulgal tegevusaladel ja Geckoboardi leppimist saab kujundada nii suures ulatuses - togel hk keluar. Osa tuntumatest kasutusjuhtudest Google Analyticsi teabe manööverdamiseks Geckoboardi kaasates:

  • Teie esitlemise püüdluste üldise heaolu kindlaksmääramine, jälgides teie veebikülastajate arvu.
  • Teie saidi loodud sissetuleku jälgimine ja jälgimine, kas see on laienenud või vähenenud, on vastuolus viimase ajaga.
  • Mõõtmiste visualiseerimine, näiteks aineosakeste arv, ostukujude prügikastis sisalduvate esemete arv või teie saidil asuva konkreetse püügi kraanid.

Snappy Begin

Veebi külastajatelt saadud teabe otsimine ja GeckoBondis selle vaatamine on otseselt vajalik. Selleks peate silmas pidama lõpp-eesmärki, et teil oleks vaja reaalajas saiti ja võime mõjutada oma kujunduse muutmist.)

Sisselogimine praegusesse Google'i kontosse väljalülitusvõimalusel, et teil on see. Ärge unustage, et teil on ettevõtte jaoks mõeldud Google'i rakendused, jälgite oma ettevõtte saidi teavet, peate seda kasutama.

reaalajas vs. Standard-vidinad

Geckoboard liidestab nii standardse kui ka pideva Google Analyticsi teabega. Gadgets, millel on pildid "Praegune", näitavad Geckoboardile kõige uuemat teavet .

Filtrid

Geckoboardi Google Analyticsi vidinate suurema osa koosseis on kasulik element, mis suudab suunata teavet, mida teie vidin näitab, kasutades Google enda võimetut kanalite programmeerimisliidest.

Kanali väljakuulutamine: parameetrid ja mõõtmised

Kanali väljakuulutamine koosneb mõnest komponendist, mis annavad vidistale täpselt teavet, mida tuleks näidata.

Filtri väljakuulutamine: administraatorid

Administraatorid töötavad mõõtmistega, et saaksite otsustada, kuidas teie teavet tuleks kontrollida. Näiteks juhul, kui olete metriks valinud linnana, kas soovite lisada konkreetsest linnast teavet, keelata konkreetsest linnast pärineva teabe ja lisada konkreetsele loetud lehele just teabe.

Väärtused ja keeled

Viimane kanali seletuse tükk, millest teada saada, on string või lugupidamine. Lõppkokkuvõttes annab see võimaluse iseloomustada teie kanali konstrueerimisega seotud meetermõõdustikku.

Filtrite konsolideerimine

Filtreid saab konsolideerida, kasutades ANDI põhjuseid, et luua efektiivne seade teie saidi teatud komponentide kontrollimiseks.

Vidinad

Paremate vidinate valik õigesti mõõtmiste edastamiseks on märkimisväärne edusamm teie tahvli abistamiseks .

November 28, 2017