Back to Question Center
0

Kas soovite tagada veebisaidi kvaliteedi? - Olgu, kuulake semalt!

1 answers:

Oliver King, Semalt kliendihalduse juht, ütleb, et paljud usuvad, et Google Analyticsist väljajätmine pole oluline, kuid see pole nii. Selle asemel annab see teile veebisaidi või veebimeistri turvalisuse. Viimastel nädalatel olen proovinud palju võimalusi oma veebisaidi kvaliteedi ja üldise toimivuse tagamiseks. Peaksite meeles pidama, kui tähtis on lahtiületamise brauseri lisandmoodulid, välistamine Interneti-teenuse pakkujate või IP-aadresside kaudu, samuti küpsiste kaudu loobumine - free live computer help.

Loobumise brauseri lisavarustus

Tänu Google'ile, kuna ettevõte on loonud ja arendanud Google Analyticsi loobumise brauseri lisandmoodulid, et muuta meie töö lihtsamaks. Pole õige öelda, et see on üks kiiremaid ja lihtsamaid viise, kuidas alustada oma enda ja Google Analyticsis olevate lisandmoodulite blokeerimist. Peaksite pöörama tähelepanu olemasolevatele töölauavõimalustele ja brauseritele ning mitte kunagi minema Internet Exploreri juurde. Sellega seoses on mul selle tehnikaga mõned hoiatused..Üks peamisi probleeme on lisandmoodulitega; Ma tahan, et nad saaksid vastu võtta kohaliku liikluse nii mobiilseadmetes kui ka lauaarvutidena. Siiani pole ma seda suutnud seda teha, kuid proovin endiselt mitmeid meetodeid. Lisaks lisandmoodulid jätavad teid välja kõikidest Google Analyticsi aruannetest, kuna püüate teha suuri muudatusi .

väljaarvamine läbi ISP / IP

Interneti-teenuse pakkuja või IP-teenuse välistamiseks peate logima oma Google Analyticsi kontole ja klõpsama administraatori valikul. Siin tuleb valida rippmenüüst konto ja klõpsa filtrite nupul. Veenduge, et olete selle loendi kõik tundmatud ja tundmatud failid välja lülitanud; muidu peaksite silmitsi mõne probleemiga. Lubage mul siin öelda, et see meetod ei ole sama efektiivne kui ülaltoodud meetod; aga seda kasutavad ikka veel paljud veebimeistrid üle kogu maailma ning neid on lihtne rakendada. Selle meetodi eeliseks on see, et saate välistada IP-id ja Interneti-teenuse pakkujad kõikjalt maailmast ja ei pea tingimata oma arvutisüsteemi või sülearvuti sisse lülitama. Samuti lihtsustab see domeeninimede filtreerimist, tagades teie veebiliikluse kvaliteedi.

Väljajätmine küpsiste kaudu

Hiljuti seadsin oma veebisaidi küpsised asjakohaste andmete loomiseks, kuna see peab kõigile veebisaitidele olema. See võib töötada kõigi mobiilseadmete ja lauaarvutites, pakkudes parimaid ja suurepäraseid tulemusi. Google ajakohastab sageli oma eeskirju, tingimusi ja tingimusi, et veenduda, et need vastavad nende täpsematele konfiguratsiooniseadetele ja Google Analyticsi standarditele. Lubage mul siin öelda, et minu veebisait on suhteliselt staatiline, mis tähendab, et tal pole mitu alamdomeeni ja seda on hõlpsasti juurde pääseda igast mobiiltelefoni- või arvutiseadmest. Hiljuti muutisin oma Google Analyticsi ID-s UA-XXXX-Y ja sai väga häid tulemusi. Nüüd olen rõõmus, et see toob mulle palju veebisaidile kvaliteetset liiklust ja kõik vaated pärinevad originaalsetest inimestest, mitte aga robotidest.

November 28, 2017