Back to Question Center
0

Juhised semalt, et välistada teie IP-aadress teie Google Analyticsist

1 answers:

Kas Google Analyticsis on teie enda külastuste tõttu ebaõigeid tulemusi? Oma IP-aadressi välistamiseks Google Analyticsi konto tulemustest järgige Semalt kliendihalduse edukuse juht Alexander Peresunko nõuandeid:

1. Logige sisse Google Analyticsi

2. Määrake oma IP-aadress

3. Kanalile lisage oma rekord

4 - best long term care policy. Teha päringuid sageli

Logige sisse Google Analytics

Peamine asi on sisse logida oma Google Analyticsi kontole. See aktsepteerib teie OptinMonsteri kampaania (de) ja teie analüüsiaruannete juurdepääsu ametlikult teie Google Analyticsi seadistamist.

Avastage oma IP-aadress

Selleks, et hoida oma uurimisandmete mõju teie enda IP-aadressile, peaksite oma kanalile kanali lisama. Saate otsida IP-aadressi, mida otse praegu kasutate, otsides, milline IP-aadress on google.com-is..Saate teada saada, milliseid subnüüse ja IP-aadresse teie organisatsioon kasutab, küsides süsteemi direktorilt.

Märkus IP-kohtade kohta: selles joonisel kasutatakse meid IPv4-aadressi (Web Convention Variant 4), mis on lühem ja korrapärasem IP-aadress. Kanalite lisamine teie kirjele

Praegu on täiustatud kanali loomine rekordile, mis keelab teie IP-aadressilt teabe kõigist aruannetest. Alustuseks valige liidese põhjas vasakus nurgas vahekaart Administraator. See tõstatab teise lehe, millel on palju regulatiivseid valikuid. Administraatori leht on jagatud kolme segmenti, kus on alternatiivid oma kõige paremini vasakpoolse segmendi arvestuse pidamiseks. Sellest segmendist klõpsake kõiki kanaleid.

Leht näitab raami, mida kasutatakse kanali

  • sisestage kanali nimi
  • loobuge kanali sorteerimisest eelnevalt
  • klõpsake rippmenüüst kanali valimise valimiseks ja valige riba
  • vajutage valitud allika või eesmärgi rippmenüüd ja määrake tegevus IP-aadressidest
  • valige liigendi rippmenüü ja valige see, mis vastab
  • sisesta oma IP-aadress sisuväljale

Kui on vaja testida töötingimusi, võite võtta pärast Google'i juhendit, kui see näitab "Tagage kanal töötab". Sinu IP-aadressi läbitöötamine võimaldab täpsemaid tulemusi, mida peaks arvesse võtma transformatsioonikiiruse efektiivsuse jagamise katsetamisel.

Pöörduge korduma kippuvatele küsimustele:

K: Kas ma saaksin arvukalt IP-aadresse tagasi lükata?

A: Väljas võimalusel, et teil on arvukalt IP-d, võib kas üksinda kanalis näidata erinevaid aadresse või mõjutada rohkem kui üht kanalit. Samamoodi tagage, et kindlaksmääratud tingimused ei segaks kanalit ega kahjustaks seda.

K: Kuidas keelaksin Word Wordis klientidelt sisse logida?

A: Monster Insightsi moodulit saab kasutada, kui neid saab pärast käsiraamatu kasutamist, et hõlpsalt vältida erinevate osade klientide sisselogimist .

November 28, 2017