Back to Question Center
0

Google Analyticsi kasutamine ruuduga - Semalt tava

1 answers:

Liikluse jälgimine on iga veebihalduri töö oluline osa. Enamikul juhtudel võivad inimesed kogeda veebisaidi liiklust , mis pärinevad erinevatest allikatest, mille usaldusväärsus pole kindel. Nendel juhtudel võivad viiruslike pettuste rünnakud muuta teie saidi kogu sirvimisseansi ebaturvaliseks. Kuid pärast selle või kui rämpsposti ohutusmeetmed võivad hoida teie vaatajaskond eemal suunamis rämpsposti.

Ryan Johnson, Semalt vanem müügiminister, kinnitab, et Google Analyticsi kasutamine ruutkeskkonnaga on võimalik - myhammer reviews. Võite teha põhilisi seireülesandeid, näiteks jälgida oma konversioone ja jälgida staatilisi IP-aadresse. Samuti on oluline lisada oma Google Analyticsi ID .

Squarespace'i ühendamine Google Analyticsiga

Selle funktsiooni kasutamiseks on vajalik Squarecashi ühendamine Google Analyticsiga. Avage Google Analyticsi konto. Siit saate minna administraatori paneelile, kus saate selle oma veebisaidile linkida. Siin saate oma jälgimise ID ja Google Analyticsi jälgimisnumbri. Klõpsake nuppu salvestada..

Google Analyticsis on võimalik kasutada mõnda filtrit, mis välistavad mõne liikluse külastajate lugemisel. Logige sisse oma Google Analyticsi kontole ja klõpsake vahekaarti administraator. Administraatori vahekaardil on menüü, milles on filtreid, mida saate rakendada. Muudel juhtudel on oluline kaaluda ka kohandatud filtrite jaotiste loendi kasutamist. See kohandatud filter võimaldab teil lisada soovitud IP-aadresse või jätta need välja. Sellest paneelist saate eemaldada liikluse suunamis rämpspostist ja muudest tuntud allikatest .

Konversioonide jälgimine

Seda filtrit saab rakendada Google Analyticsis, et hoida ära mõningaid rämpsposti rünnakuid, mis võivad esile kerkida mõne tänapäevase Interneti-kasutaja. Konversioonide jälgimine aitab teil käivitada otsingumootori optimeerimise (SEO) kampaania. Samuti saate vabaneda mõnest rämpspostist, mis pärineb ühistest domeenidest, nagu näiteks Darodar.com. Alati pidage meeles, et turvaline veebisait nõuab ranged rämpspostiga seotud meetmed, mis võimaldavad turvalisust. Teie klientide ja teie veebisaidi turvalisus sõltub nende meetmete tulemuslikkusest.

Kokkuvõte

Jälgimine ja filtreerimine on mõned olulised ülesanded, mida saab Google Analyticsis rakendada. See võimaldab võimaldada IP-aadresside filtreerimist, mis võib geograafilist sihtimist muuta täpsemaks kui varem, samuti suurendada selle täpsust. Ühesõnaga, rämpsposti vältimiseks kasutatavad meetodid mõjutavad otseselt teie veebisaidi reageerimist mõne veebimeistri kasutatava tööriistaga. Sellisel juhul on oluline, et filtreerida liikluse kvaliteet, mis tuleneb meie toimimisviisist. Squarespace pakub piiramatut potentsiaali muudatuste tegemiseks analüüsiandmete kvaliteedis. Samuti on võimalik välja filtreerida mõni liiklus, mis ei sisalda varjatud kliente, näiteks teie ettevõtte personali ja eksperimentaalseid külastusi.

November 28, 2017