Back to Question Center
0

Abc.xyz blokeerimine suunamis rämpspost - Semalt kutsealane nõuanne

1 answers:

Abc.xyz on kuulus domeeninimi, mis on Alfabeeti Inc omadus. Mõne teadmata põhjusel on Google Analyticsi nime saanud rämpspostiks. Seega on paljud veebihaldajad seda pidevalt blokeerinud ja te peaksite tegema sama - e vape pen oil leaking. On teatatud, et abc.xyz on blokeerinud paljud veebihaldurid kogu maailmas. See on rämpsposti Google Analyticsi andmeid ebatäpsete suunamisprogrammide ja ebaseadusliku liiklusega. Pole õige öelda, et see on üks kõige ohtlikumaid rämpsposti saite ja seda ei tohiks avada mis tahes hinnaga.

Jack Miller, Semalt vanemate kliendihaldurite haldur, ütleb, et kui olete külastanud seda URL-i, salvestatakse see link oma brauserisse. Samuti suunab kasutaja veebilehti, mis sisaldavad võõrad sõnumeid. Üks neist sõnumitest loetakse nii, nagu see on pärit Google'i asutajaliige ja tegevdirektorilt Larry Pageilt, kuid tõsiasi on see, et see pole midagi reaalsust ja peaks olema võimalikult varakult suletud.

URL-i blokeerimine Google Analyticsis

Selle konkreetse URL-i abil kasutatakse suurt arvu taktikat, mis muudab ennast autentseks ja seaduslikuks..Paljud inimesed lisavad seda oma saitidele ja leiavad, et see on hea viidete programm, kuid tegelikult pole see nii. See loob teie saidile kummituse liikluse, mis kahjustab teie andmeid iga päev. Selle URL-i blokeerimine Google Analyticsis kõige varem on oluline. Seda URL-i ei soovitata suurtele veebisaitidele ja teenusepakkujatele, kuna see on seostatud suurte andmepüügirünnakutega. Häkkerid ja rämpspostiga tegelevad inimesed suunavad rämpsposti ja varustavad isikuandmeid. Abc.xyz on õigustatud sait ise, aga kui see seostatakse või seostatakse teiste veebisaitidega, ei saa nad neile häid tulemusi.

Rämpsposti saatjad

Viitava rämpsposti saatja eesmärk ja eesmärk on sihtida teie veebisaitidel olevaid andmeid ja faile. Nad püüavad meelitada inimesi mitmete reklaamikampaaniate kaudu. Nad ütlevad, et nad reklaamivad teie saiti ja külastavad teile kvaliteetset külastust, kuid see pole tõsi. Peaaegu kõik referrer-rämpsposti pakkujad suurendavad oma Google'i otsingutulemuste järjestust, luues tagasilinke, nad kasutavad teie veebisaidil selliseid tagasilinke ja võivad teile probleeme tekitada. Google indekseerib need indekseerivad roboteid ja teeseldes, et nad teevad teie nimel tööd.

Teie saidi oht

Abc.xyz Google Analytics referrer rämpsposti kavatseb kahjustada teie saiti ja rikkuda selle mõõtmist Internetis. See nakatab teie andmeid ja loob võltsid aruanded. Järgmine samm on saata teile võltsitud külastused ja külastused, nii et Google Analytics kahtleb sinu vastu. See nakatab enamikku teie aruannetest ja vähendab teie liikluse kvaliteeti. Seega on väga tähtis blokeerida see veebisait ja mitte registreerida oma pakkumisi ja pakkumisi, olenemata sellest, kui atraktiivsed ja suurepärased nad on. See toob sulle kõrge põrke määra ja suunab märksõnadele oma saidid. Selle vabanemiseks peate oma seaded kohandama filtreid ja blokeerima. Võite ka välistada filtreid, et maksimeerida oma online-kaitset.

November 28, 2017