Back to Question Center
0

Kuidas ma saan DoFollowiga oma saidile lingid tagasi?

1 answers:

Siin ma räägin sulle paar tõeliselt uuenduslikest viisidest, kuidas saada oma saidile lingid DoFollowi ja kõrge Page Rankiga - nagu ma tegin seda mitu kuud tagasi oma isikliku blogi jaoks. Allpool vaatan parimaid skeeme, et saada mõningaid kvaliteetseid tagasilinke - lihtsalt haarates neid järgmistest kohtadest: Squidoo blogi, dot EDU veebisaite ja veebi 2. 0 profiili. Lõppude lõpuks võite saada ka teie saidile tagasilinke, kui otsite mõnda purunenud veebist, et neid parandada.

get backlinks to your site

Squidoo

See on suurepärane blog, millel on 7 PR ja Global Alexa Rank, mis jõuab 204-ni kell 166). Seepärast võib Squidoo-ga linkimine olla teie veebisaidi või blogi jaoks tõesti hea. Loomulikult ei ole lihtne ülesanne saada Squidoo-le oma saidile lingid. Kuid siin on trikk, mida kasutasin oma blogi jaoks - täitke Google'i otsinguriba päringu päringu abil, nagu "ADD" pluss "TO" pluss "THIS" ja "LIST" pluss "SITE: SQUIDOO. com. "Seda tehes näidatakse sulle Squidoo kõikvõimalikke kohti, kust saate nimekirja lisamisega petta, asetades oma URL-i oma kohandatud ankurmärksõnaga sisse, nii et kõik on paigas ja teie eesmärk on täielik.

Hariduslikud lingid

On hästi teada, et dot EDU saidid on tõenäoliselt kõige usaldusväärsemad veebiallikad juhtivaid otsingumootoreid, nagu Google ise. Ilmselt, kui saate oma saidile lingid rangelt hariduslikel eesmärkidel, peate seda väga usaldusväärseks allikaks. Kõik on üsna lihtne - arvestades, et mitte iga dot EDU veebisait ei anna võimalust kommenteerimiseks isikliku konto loomiseks, peate tegema tehinguid selle asutuse tõmblukudega, kellel on sisselogimiskontod, et neid linke haarata.

Veeb 2. 0 Profiilid

Jah, need on olulised. Nii et iga tagasilükk neist! Ja seal on palju erinevaid veebi 2. 0 allikaid, et saada oma saidile lingid, eriti DoFollowiga. Kõik, mida vajate, on tasuta registreerimistoimingute läbiviimine, isiklik profiili loomine ja täpse kirjelduse ja bioosakondade lisamine tagurpidi. Muu hulgas leidsin, et Flickr ja LinkedIn on kõige eelistatumad, kellega linkida.

backlinks to your site

Fix Broken Links

Nagu ma juba ütlesin, võite olla piisavalt targad, et välja mõnest juba olemasolevast kõrgeimast asutusest lingid. Asi on selles, et nagu igaüks, on suurte külastajate juhtivate veebisaitidega tavaliselt tavaliselt liiga palju purunenud linke. Tundub, et nad ei taha kunagi oma kliente 404-aastaseks saata või midagi, mis pole praegu saadaval või enam ei toimi. Seega võite vabalt lahkelt paluda neil asendada need katkised tagasilinkid oma asjakohase alternatiiviga tasuta. Kõik, mida vajate, otsivad lõhestatud linke, kasutades Chrome'i laiendust või muid tasuta tagasiside kontrollimise tööriistu, näiteks Moz Open Site Explorer, Semalt analüsaator või Screaming Frog SEO Spider Source .

December 22, 2017