Back to Question Center
0

Miks peavad kinnisvarafirmad saada rohkem kvaliteetseid tagasilinke?

1 answers:

Otsingumootori optimeerimisel on üks stabiilne reegel, mis kinnitab, et mida rohkem tagasilinke peate oma veebisaidi lehtedele, seda parem on teie sisu auastmeks teie ettevõtte niši otsinguterminetega seotud erinevatel turgudel. Siiski on seoste loomise strateegiad ettevõttelt erinevad ja edukad, et teil on vaja eriti arukat lähenemist. Näiteks on kinnisvara spetsialistide jaoks tagasiside side kampaania drastiliselt erinev.

get high-quality backlinks

Reeglina teevad veebimeistrid hiljuti loodud domeeni otsingumootorite paremusjärjestust alustades järgmisi põhistrateegiaid:

  • postitused uued veebisaidi artiklid ja ajakohastused sotsiaalmeedia kanalites;
  • loovad lingid uuele domeenile;
  • hoiavad järjepidevat tempot värske sisu postitamiseks oma blogis.

Kõik ülaltoodud lähenemised annavad teile positiivse tulemuse, kui te neid pidevalt oma saidile korrates. Kuid kui soovite tõsta oma brändijõudu otsingumootorites kiiremini, peaksite rohkem looma ja kasutama mõningaid efektiivseid linkide loomise meetodeid.

Kuna kinnisvaraturu niši peetakse kõige konkurentsivõimelisemaks digitaalsel turul, hakkate tõenäoliselt palju konkurentsi. Et oma turunišši konkurentidest välja paistma, peate mõtlema ja looma tagasilinke erinevates keerulistes ja loomingulistes viisides. Punkt on see, et need peaksid loomulikult otsima nii otsingumootorite kui ka kasutajate jaoks. Teil peab olema optimeerimise konkreetne eesmärk ja linkide loomise kampaania. Vastasel korral jõuate halva tulemuseni. SERP-i TOP-i auastamiseks ei saa olla peamine ärieesmärk. See on väga üldine avaldus, mis tõenäoliselt ei anna teile mingit positiivset tulemust. Peate jagama selle liiga suure idee kõige realistlikumateks ja väiksemateks plaanideks, näiteks kvaliteetsete linkide loomiseks või huvitava sisu loomiseks.

Kui teie veebieesmärk on tagasilinkide saamine, peate tõstatama järgmise küsimuse:

  • Kuidas see tagakülg mõjutab minu kinnisvaraettevõtet?
  • Kas selle taasesitus on sisus orgaaniline või tundub, et ostsin selle lingi reklaami eesmärgil?
  • Milliseid otsingutingimusi üritan SERP-i väärtustada?
  • Kui mu veebisaidil on tagasilink, mis saadab liiklust?

Kui teil on tõepärased vastused nendele küsimustele, võite jätkata ja valida sobiva linkide loomise kampaania, et luua kvaliteetseid tagasilinke teie kinnisvara valdkonnale tagasi.

quality backlinks

Järgmised meetodid aitavad teil luua oma saidile kvaliteetseid tagasilinke:

  • Looge ajaveebide postitused kohalikesse blogidesse

Üks vanimaid ja praktilisi viise kvaliteetsete ja sihitud tagasilükkide saamiseks on külalisate postituste koostamine erinevate niši seotud blogide jaoks. See ei tähenda, et peaksite otsima ainult kinnisvara blogisid ja võite ka kirjutada mõne kvaliteediga teavet kohalike kogukondade blogide, linna uudiste platvormide jms kohta.Kui hakkate kvaliteetsetest tagasilinkidest tagastama oma virtuaalsete veebiallikate kaudu, sai teie sai Google'ilt rohkem volitusi ja saab SERP-i kõrgema positsiooni.

  • Jagage oma praeguse blogi sisu teistel veebisaitidel

Teine võimalus saada palju kvaliteetseid lingid on oma sisu ümberpaigutamine mitmesugusel kvaliteedil põhineval veebisaidil avaldamisel. Võite oma sisu muuta, muutes selle vormingut. Teisisõnu peaks iga teie postitatud blogipostituse järgnema slaidiplaat, esitlus, YouTube'i video või Facebooki live seanss. Võite postitada kõik need erinevad sisukad osad kõigis teie sotsiaalse meedia kanalites ja meelitada rohkem selle kasutajaid Source .

December 22, 2017