Back to Question Center
0

Millised on täiuslikud võimalused teie saidil tagasilinkide saamiseks?

1 answers:

Kuna otsingumootorite algoritmid aja jooksul muutuvad, põhjustab see ka nii sisse- kui ka välimise lehe optimeerimise viise. Otsingumootori optimeerimine hakkab tulevikus digitaalse turunduse valdkonnas konkurentsivõime suurenemise tõttu olema keerulisem. Otsingualgoritmide muutustega koos muutuvad ka otsingukasutajate käitumine, muutes digitaalse platvormi veelgi konkurentsivõimelisemaks, eriti põlvkonna linkimise korral. Kõik veebimeistrid mõistavad ükskõik millise veebiallika tagasilinkide tegelikku väärtust ja pingutavad nende omandamisel. Kvaliteetsete, asjakohaste väline linkide saamine teie saidile on MUST, et teie ettevõtte nähtavust parandada; töö on lihtsam öelda kui valmis. Käesolevas artiklis käsitleme mõningaid olulisi innovatsioonitehnikaid, kuidas saada kvaliteetseid tagasilinke kõrgete PR-saitidelt ja parandada oma auastatust otsingutulemuste lehel.

how to get backlinks to your site

Kuidas saada lingid saidile?

  • Kontrollige oma kaubamärgi mainimist

See on üks kõige väärtuslikumatest ja lihtsamaid linkide loomise tehnikaid, mida saate kasutada, kui teie brändil on oma niši või hiljuti kõrge populaarsus tegi rebranding. See lihtne linki hoone trikk aitab teil saada palju kvaliteeti ja olulisemaid asjakohaseid väline linke teie saidile. Kõik, mida vajate, on teie brändi lingitud märgete tuvastamine ja paluda nende märkuste autoritel lingi teie saidile. Võite lihtsustada oma brändi märksõnade otsingut, kasutades selliseid professionaalseid tööriistu nagu Semalt Website Analyzer, Google Search, Google Alerts jne. Kui soovite oma brändinime mainida, peate seadistama e-posti või brauseri märguande.

  • Andke oma äripartneritele vastused linkide eest

Veel üks kasulik viis, kuidas saate parandada oma brändi nähtavust ja tõsta oma auastme Google SERPs, on andnud välja iseloomustused teistele saitidele nende saidi linkide eest. See link hoonetehnikaga aitab teil asetada palju väliseid linke tuntud firmadele ja panna oma marginime oma kodulehekülgedele või tunnuslehtedele. Tavapärastele veebisaitidele iseloomulike tunnuste pakkumine oma turunišši jaoks toob linke teie saidile tagasi.

  • Saate tutvuda linkide ümardamistega

Linkide ümardamine on kõige väärtuslikum sisu, mille on välja töötanud bloggers ja tööstuse väljaandjad, kes avaldavad oma väljaandeid regulaarselt. Lingi ümardamise loojad otsivad pidevalt suurepärast ja kasulikku sisu, et lisada nende loendisse. On üsna problemaatiline, et genereeriksite linkide ümbersuunamisi oma turunišši sees, kuna peate pidevalt veebis väärtuslikku sisu otsima. Veelgi enam, on oht, et linkide ümardamise külastajad ei pruugi enam tagasi tulla. Kuid kui saate pakkuda neile huvitavat ja asjakohast sisu, kasvavad võimalused, mida nad tulevad. Lingi kuraatoritega kontaktide tegemine toimib samamoodi kui teised teavituskampaaniad. Esimene asi, mida peate tegema, on leida linkide pakkujate kontaktteave ja saata neile kohandatud e-kiri koos pakkumisega.

how to get backlinks

  • Linkide loomine YouTube'ile

YouTube on ideaalne meediumipõhine platvorm teie saidi liikluse tekitamiseks. Seda linkide loomise meetodit saab kasutada ainult teatud konkreetsetest nišitest. Need nišid hõlmavad tehnoloogiat, mängimist, haridust, teadust ja meelelahutust. Suurim kasu sellel platvormil olevate linkide loomiseks on see, et video bloggers tahavad saada nii palju kui tavaline blogija soovib oma lehtedele liiklust. Saate luua YouTube'i liikluse saamiseks vastastikku kasulikud suhted video bloggersiga. Näiteks võite linkida oma videod oma blogipostitusega ja vastutasuks võtaksite nende videod blogi postitusse Source .

December 22, 2017