Back to Question Center
0

Kuidas kasutada võistlejate lingid minu enda huvides?

1 answers:

Muidugi, maailma otsinguvõla hiiglane ütleb meile, et tema peamised algoritmid keskenduvad peamiselt kvaliteetsele sisule, mis pakub kasutajale reaalset väärtust. Ei ole kahtlust, sisu on ikkagi kuningas. Sellegipoolest jääb iga veebisaidi organisatsiooni linkide profiil Google'i jaoks kõige olulisemaks edetabeliks. Sellepärast ei ole vaja öelda, et kvaliteedi lingid on peamised komponendid kaasaegses kontseptsioonis Otsingumootori optimeerimine. Ma pean oma tagasitõmbamisprofiiliga valesti tegutsema, ei saa mitte ainult mitte anda mõõdetavat kasu, vaid võib samuti halvendada teie praegust edetabelit. Veelgi enam, kui Google kahtlustab oma veebisaidi või blogi petmisega, võib see isegi tulla äärmuslikesse olukordadesse, kui kõik jõuab otsingutulemustest ükshaaval ja igaveseks deindeerimiseks (vastasel juhul on alaline keeld otsingus). Sellepärast oleks konkurentide tagasilinkide analüüs - nende kõige lootustandevamate kasuteguritega ja tõsiste ebaõnnestumistega - oleks korralikult otsustatud lahendus, mis on vajalik turvalisema linkimisega seotud strateegia loomiseks. Ja ma näitan sulle, kuidas analüüsida oma konkurendi lingid. Nii et allpool on kolm lihtsat sammu õigete teadusuuringute tegemiseks ja teie turulolevate konkurentide võimalikult suureks ärakasutamiseks.

competitor backlinks

Identifitseerige oma niši vastandid

Enne konkurentide lingid uurima peate tuvastama kõige edukamad veebisaidid, või teie peamine tööstusharu. Ja ülesanne on tegelikult palju paremini juhitav, et võite arvata. Minu jaoks tegelesin ennetavalt ja uurisin oma konkurentide võitu ja ebaõnnestumist eelnevalt. Ideaaljuhul peaks teie turuvõitlejate tuvastamine toimuma kaua, enne kui teie veebisait või blogi lähevad otse. Igatahes, nüüd on viimane aeg, kui jätkate kõikehõlmava konkurentsi analüüsi, et kasutada oma eelise jaoks parimaid konkurentide lingid. Ei tea, kust alustada? Soovitan kasutada Serpstalt, tasuta veebipõhist vahendit, mis aitas mind palju mõista oma peamiste nišipopperite vastu. Kui kasutate seda lihtsas ingliskeelses keeles, saate seda vahendit oma edukate konkurentide veebisaitide leidmiseks kasutada. Arvestades märksõnade arvu, saidi keskmist suurust ja seda, et see on hea, saate aru, kust alustada.

Teadke oma peamised eesmärgid

Kõige sagedamini on iga veebisaidi tagasitõmbamisprofiili peamised omadused enamasti PA (lehe autoriteet), DA (domeeninimi) ja PR (lehe auaste). Tõenäoliselt on teie eesmärgiks saavutada nende kolme mõõdiku kõrgeim tulemus. Nii peaksite teadma ka järgmisi andmeid - teie konkurentide lingid (skaalat lehtede ja domeenide kohta) ja suurt pilti, mis on SEO jaoks optimeeritud ankurtekstide jaoks (nende arv, levitamine ja märksõnade mitmekesisus, branding , ja ülejäänud kriitilised omadused).

backlinks for seo

Analüüsige oma konkurentide lingid

Loomulikult pole ühtegi universaalset edukuse valemit. Sellegipoolest on analüütiliste tööriistade kasutamine, et saada sügavamat arusaamist oma konkurendi lingidest, ilmselt parim viis turukonkurentsist välja jääda. Seega peate iga veebisaidi jaoks konkurentsivõimelise analüüsi leidma asjakohase otsingu peal asuva väärtusliku linkprofiili. Sellisel juhul soovitan proovida ühte järgmistest tagasilinkanalüüsi tööriistadest: Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer, Screaming Frog või Ahrefs - proovisin neid kõiki. Kuid minu jaoks on nende funktsioonide peamine komplekt siiski täielikult võrreldav, vaatamata mitmele spetsiaalsele funktsioonile ja mõnele täiustatud filtrile, mida pakub Analyzer (Semalt) ja Open Site Explorer (Moz). Seega on ainult teie jaoks otsustada, millist esimest proovite proovida. Kui olete haaranud õige ülevaate, on kõik, mis teil on vaja, kopeerida oma vastaste kõige võimsamate tagasilinkide abil või vähemalt saada täielikku arusaamist oma niši linkide loomise protsessist Source .

December 22, 2017