Back to Question Center
0

Milline tagasilinkide vaataja tööriist aitab mul luua veebilinkide ideaalse profiili?

1 answers:

Noh, kvaliteedi lingid on peamiselt tuntud nende väärtusest, pakkudes kasutajasõbralikumat sirvimiskogemust iga veebisaidi või blogi lehe sisu kohta. Sisemiste linkide korral saavad oma struktuur korrektselt korraldada, et reaalsed külastajad saaksid hõlpsalt liikuda igasse sisu osasse. Pole vaja öelda, et iga külastaja maksab pikemat külastust, seda rohkem on keskmiselt tehtud ja rohkem volitusi annavad suuremad otsingumootorid (nagu Google ise, Yahoo ja Bing). Tegelikult on lingid üks populaarsemaid tabamustöötajaid, kes valitsevad tänapäeva SEO valdkonda. Niisiis on teie veebiliini profiil väärt uurida vähemalt mõnda kasutatud tõestatud taustrelva vaataja tööriistu, kas pole?

backlink viewer

Pöörake linki hoone täielikult juhitavaks protsessiks

Kuid kuidas saada Google'i SERPs maksimaalset positsiooni? Kuidas teha lingid õigesti kasutada? Mida teha, kui midagi läheb valesti? Millised on kõige tõenäolisemad karistused, kas see nii peaks juhtuma? Ja miks peaksite selle taga vaevatu tagasitõmbamisuuringu käima? Noh, just siis, kui lõbus algab - seal on suur valik erinevaid tagasisuhtluse vaataja tööriistu. Ja jah, nad võivad aidata teil luua oma ideaalse profiiliga veebilinke. Millise tagasihelistuse vaataja tööriista peaksite valima oma tippjuhtme helperi jaoks? Hakkame jooksma!

3 vanamooduslikud viisid ideaalse linki profiilile

Enne alustamist veendume, et järgime neid kolme tavapärast linkide loomise tehnikat veebiliinide "ideaalse" profiili loomiseks - ükski tagurpidi vaataja tööriist või mõni teine ​​analüütiline raamistik ei aita õige algusega. Sellepärast soovitame lisaks Black-Hat SEO-ile kõige paremini ära hoida ka katku, et teie katsed keskenduksid järgmistele tingimustele:

  1. Pidage meeles, et sisu on alati kuningas, nagu ka originaal- saidiotsingu optimeerimine. See tähendab, et peaksite alati järgima kvaliteetset sisu, mis pakub väärtust - ennekõike.
  1. Uute tagasilinkide loomine toimub ainult pärast täpset kontrollimist ja hoolikat autentimist.
  1. hoiduma kauplemisest või vahetustega lingid mis tahes hinnaga ning kunagi ei kohaldata PBN-idele (privaatsed blogivõrgud).

Kas teadsite seda kõiki?

Paljudele algajatele mõeldud veebisaitide omanikele võib olla üllatav, et siiani ei ole kõik linkid loomult võrdsed. Kas olete kindel, et teete neid õigel eesmärgil? Lõppude lõpuks, kas teie praegune veebiliinkide profiil suudab rahuldada SEO ootusi? Olgem vahetevahel - asi on see, et mõned lingid on mõeldud selleks, et pakkuda SEO-s üsna olulisi ja täielikult mõõdetavaid eeliseid. Kuigi teistel pole tegelikku kaalu, on suuremate otsingumootorite nägemine täiesti kehtetu. Veelgi enam - siin me siseneb kindlasti tundlikule ristmikule - tegelikult võivad tagasilinkid olla isegi kahjulikud, eriti kui pikkade vedude puhul võetakse arvesse sellist sobimatut kasutamist.

Backlink tools

Igal maigul on erinevad maitseained

Lihtsalt inglise keeles, erinevad lingid on mõeldud mitmes erinevas maitses - seepärast, et mitte kõik lingid ülekandmine (või selle läbimine) läbi tagasitõmbamise lüüsi SEO. Ma pean silmas otsingu optimeerimise tagurpidi võtmeks PageRank (a. k. a. TrustRank) erakordselt olulise kvaliteedikvaliteediga süsteem, mille tulemuseks oli 0-10. Selle põhitähise kasutamine on üldiselt aktsepteeritav, et muuta iga veebilehe tähtsus, usaldusväärsus ja autoriteet suhteliselt täpseks võrdlusindeksiks.

Nii et laskem seda veel kord hääldada - enne kui midagi muud, tuleb teie "ideaalne" veebiliini profiil saada ainult õigete lingitud linkidega. Mis puudutab SEO-i, siis tähendab see seda, et peaksite hoidma viiteid linkidest "Ümbersuunamine" ja "Ei järgima" või vähemalt ära kasutama neid ilma mõistliku eesmärgita.

Ümbersuunamise lingid

Ümbersuunamisling viitab eraldusliikidele, mis tuginevad ümbersuunamisele (tavaliselt on kirjutatud PHP-s) - tuua teid soovitud veebisaidile läbi vahelehe (sama veebisaidi veebisaidil ), selle asemel, et seostada teid otse sihtmärgini ühes tulistas.

Lingid Nofollow'iga

No-Follow'i lingid on sisse lülitatud Nofollow-i atribuudi väärtusega. Sellised lingid on kaugeltki algse kontseptsiooni hüperlingi jaoks mõeldud SEO eesmärkidel määratluse järgi. Seega, mitte SEO-i kihlvedude asemel juhivad Nofollow-i lingid ühe saidi otse sihtkoha veebisaidi URL-ile - mis ei anna mingeid volitusi ega usalda ülekandeid. Loomulikult on No-Follow-i lingid kujundatud teatud rida põhjustel - näiteks võivad nad teatud tüüpi otsingumootori rämpsposti vastu seista (muidu spämmi kahandamise vältimiseks). Neid kasutatakse ka selleks, et jätta uks avatuks ainult inimese sirvimise kogemuse (i. e. , nad ei läbida lina mahla). Niisiis, No-Follow-i linkide atribuudi kasutamine võib olla hästi formuleeritud otsus, e. g. , eriti nende veebimeistrite ja saidiomanike jaoks, kes mingil põhjusel otseselt seostavad rämpsposti lehtedega.

Smart Picki eelised

Võttes kõik kasutusele, pöördume tagasi meie praeguse arutelu poole - milline tagasihelistamise vaataja tööriist võib veebiliinide ideaalse profiili luua? Noh, see sõltub. Lihtsalt sellepärast, et viimasel aastal olen katsetanud liiga palju erinevaid analüütilisi tööriistu - kõigi nende unikaalsete omadustega ja kahetsusväärsete nõrkade asjadega. Minu jaoks leidsin kõige sobivamad järgmised valikud - Mozi Open Site Explorer (Moz), Semalt Analyzer (Semalt), Majestic SEO Toolkit ja Ahrefs Backlink Viewer / Checker Tool. Loomulikult on see ainult teie arvates otsustav, kuid ma nõuan, et te prooviksite neist vähemalt lühidalt. Pange tähele, et olen jõudnud hästi kujundatud valikusse, valides ainult parimad tagasisuunamisvaatamisvahendid ja analüüsitarkvara - võttes arvesse nende praktiliste soovituste tegelikku väärtust, kvaliteetset kasutajatunnust, intuitiivset põhivariantide kogumit ja lõplikke tulemusi, sealhulgas väga täpne konkurentsipõhine ülevaade.

Backlinks for website

Hoida ohtu ootel

Kokkuvõtteks tahaksin tutvustada teile põhiprintsiipe oma veebipiltide ideaalse profiili kujundamiseks. Ma pean silmas, et enne uut silmapiiri uute avastuste avastamist uue reklaami taustrelva vaataja tööriistaga, peate paremini parandama oma juba olemasolevat segadust. Kas teil on puhas käivitamine - kasutage Google'i disavow Toolit, et vabaneda kõigist, mis võib põhjustada oma SEO-strateegia halvendamist, või vähemalt mingil määral vähendada oma tagasitõmbamisprofiili kvaliteeti. Lühidalt öeldes, isegi kui tunnete just mõnda kindlat veebisaiti, millega olete seotud, kahtlustate - võtke hoolt, et kõrvaldada kõik võimalikud kahjulikud mõjud. Seda tehes kasutage keelava tööriista, et "ütleksite" Google'ile, et ei võtaks arvesse neid kummalisi linke, mida te pole ikka veel kindel, vähemalt hetkel. Sel moel kasutavad paljud professionaalsed veebimeistrid seda põhilist tööriista (mitte neid populaarseid tagasisuhtluse vaataja tööriistu), vaid selleks, et minna tagasi ja tühistada, kohandada või teha kiireid parandusi varasematele SEO-tavadele, mida nad on mõne erilise kaalutlus Source .

December 22, 2017