Back to Question Center
0

Kust leida parim lingid veebisaidi SEO jaoks?

1 answers:

Kui loete seda artiklit, siis ilmselt teate, et kvaliteedi optimeerimise kampaania loomiseks ei piisa, et luua häid andmeid ja parandada kohapeal tehtud vigu. Samuti peaks saidi nähtavama otsingumootorite jaoks linkide loomise strateegiate kaudu. Seal on palju erinevaid kriteeriume, mida tuleks arvestada, kui loote oma veebisaidi SEO jaoks lingid. Kõigepealt peaksid lingid tulema teie saidile domeenidest, mis on hostitud samas riigis, kus soovite hea positsiooni. Veelgi enam, lingid peaksid pärinema DA40-DA100 veebilehtedelt, mis peavad olema seotud teie turunišši ja tööstusega. Kui veebisaidil viidav veebileht on teie ettevõtte teema jaoks asjakohane, loeb otsingumootorid asjakohaseks ja usaldusväärseks selle lehe tagasilinkku.Kõik teie lingid tuleks sisusse sisestada käsitsi ilma automatiseeritud skriptideta. Peaksite olema teadlikud, et automaatselt asetatud linke saab Google hõlpsalt tuvastada ja saada uusimat Google Panda värskendust kasutades tõsiseid karistusi. On mõistlik lingid tagasi lükata veebisaitidel, mida sageli külastasid nii Google'i indekseerijad kui ka kasutajad. See tähendab, et te peaksite tegema koostööd oma turunišši või ühega seotud turgude juhtidega, et saada teie saidi jaoks parimaid tagasisidemeid.Veelgi enam, peate olema kindel, et te ei loo linke deindeksiseeritud või keelatud veebisaitidel.

best backlinks for seo

Nüüd, kui olete võtnud arvesse kõiki eespool nimetatud kaalutlusi, saate hõlpsalt leida sobivaid allikaid, mis vastavad teie ettevõtte eesmärkidele.Kõik, mida vajate, on koostada nende valikukriteeriumide põhjal üksikasjalik kava. Ma ei soovita osta linke, mis põhinevad ainult veebilehe Page Rankil. See Google'i algoritm enam ei värskendata ja võib teile näidata mitte realistlikke tulemusi. Seal on palju linkide loomise tegureid, mis aitavad kaasa suure otsingumootori pingeread, nii et lingid, mis tuginevad ainult nendele mõõdikutele, ei saavuta teie eesmärke.

Sammud parimate tagasilinkide saamiseks SEO

  • Valige asjakohased allikad

lehekülgedel peate lingid ostma asjakohastest tagasilinkide lehtedest. Nendel lehtedel on sama või sarnane teema nagu teie veebisaidil on ja teil on suurepärane võimalus oma sihtturule jõuda.

Teie domeeni jaoks on olemas järgmised erinevad otsingutulemused:

  • Märksõna või URL-i otsing

See annab kõige täpsemaid tulemusi, kui otsite märksõnu oma kirjastaja saitide sisus. Lisaks sellele võite otsida selle domeeni konkreetse URL-i järgi, kuhu soovite oma saidi lingi panna. Need otsingud annavad sulle võimaluse leida veebisaidid, mis on teie ettevõtte jaoks kõige asjakohasemad ja omandavad lingid nendest allikatest.

backlinks for seo

  • Otsing domeeninimel

Veel üks võimalus saada parimaid tagasilinke SEO jaoks on leida asjakohaseid erinevatest domeenide tsoonidest pärit veebilehti. Võite märkida, milliseid domeenide tsoone otsite, ja saada nimekiri sobivatest variantidest. Google hindab domeene nagu. edu. com. ,. gov, kuna need on tavaliselt kvaliteetsed, usaldusväärsed ja pakuvad kasutajatele mõistlikku teavet. See tähendab, et nende domeenide lingid toovad teile palju väärtust.

  • Valige kategooriad

Võite leida asjakohase veebisaidi, valides oma tööstusharuga seotud ettevõtte klassi. Saate valida mitu kategooriat, kui teie veebiallikas on kasutatav erinevate niššide jaoks. Veenduge, et jõuate asjakohastele veebisaitidele. Vastasel korral ei võta linkide loomise kampaania nõuetekohaselt ette oma saidi paremusjärjestust ja võib teie SEO jõupingutusi rikkuda Source .

December 22, 2017