Back to Question Center
0

Millised on tööriistad, mis võivad teile pakkuda väärtuslikke tagasilinke?

1 answers:

Kui loote veebisaiti ja soovite seda hakata otsimootoritesse tippima, peate mitte ainult toota kõrgekvaliteedilist sisu, vaid keskendama ka teie tähelepanu ja jõupingutusi mahukate linkide loomise strateegiale. Kas soovite saada oma saidile lihtsalt orgaanilisi tagasilinke, varastada teie konkurendi lingid või maksta tagasilinke, peate läbima mõtleva tegevusplaani. Teie plaani peamine eesmärk peaks olema kvaliteetse sisu loomine. Mida rohkem sisu avaldate, seda suurem on tõenäosus, et saate loomulikult sissetulevaid linke. Kuid tegelikkuses ei saa see anda teile garantii, et loote hea lingi hooneprofiili. Timid, kui rämpspost, madala kvaliteediga lingid võivad teie SEO-i jõupingutusi kaasa aidata ja teie saidi asukohta otsingutulemuste lehel tõsta, olid kadunud. Kuna Google on värskendanud oma positsiooni algoritmi, põhjustavad rämpsposti lingid veebisaidi optimeerimise kampaania jaoks rohkem kahju kui kasu. Tänapäeval on väga oluline ainult sissetulevate lingikvaliteet. Kuna lingid jäävad oluliseks edutamisteguriks, peate rakendama oma saidile tõhusaid linkide loomise strateegiaid. Ehituskampaania linkimise lähenemine sõltub teie veebisaidi tüübist ja teie ettevõtte eesmärkidest. Sõltumata sellest, kus te seisate, on tähtis aega kulutada lähemalt lingile (backlink tööriistad), mis on loodud selleks, et aidata teil otsingumootori pingereas positiivseid tulemusi luua.

backlinker

Selles artiklis leiate mõningaid professionaalseid tööriistu, mis aitavad teil luua võitnud linkide loomise kampaania ja parandada oma bränditeadlikkust.Semalt Auto SEO

Semalt Auto SEO on ainulaadne otsingumootori optimeerimise vahend veebisaitide reklaamimiseks

Kvaliteedi linkide ehitamise tööriistad

 • . See on mõeldud nendele Interneti-kaupmeeste jaoks, kes sooviksid pidevalt uusi asjakohaseid tagasilinke saada, ilma et investeeriks liiga palju raha selle off-site optimeerimise sfääris. See tööriist pakub kasutajatele erinevaid optimeerimisteenuseid, mis sisaldavad märksõnade uurimist, veebisaitide analüüsi, veebisaitide uurimist, veebisaidi vea parandamist, linkide loomist, pingeread uuendamist ja klienditoega. Semalt Auto SEO aitab saada orgaanilist linki mahl autoriteetsetest ja asjakohasematest teie turunišši veebisaitidelt. Nende aluseks on enam kui 50 000 kvaliteetset partner-saiti erinevatel teemadel, mistõttu see tööriist rahuldab kõiki ärivajadusi. Veel üks neist teenustest on see, et kõik lingid on integreeritud unikaalsesse ja asjakohasesse sisusse, mida saab koostada ka Semalt professionaalsed copywriters. Link hoone sooritatakse järk-järgult vastavalt suhtele: 40% - ankurdussidemeid; 50% - mitte-ankurdussuhtlus; 10% - marginimega lingid.

  • Backlinker

  BackLinker on tööriist, mis loob veebisaidile tuhandeid kvaliteetseid tagasilinke. See tööriist genereerib väliseid linke hästipõhistatud mainekatele veebisaitidele, mida otsingupastid sageli analüüsivad. Saadaval on kaks võimalust saidi juurdepääsetavate veebisaitide (2500 + kõrgekvaliteedilised lingid) ja kõrgema taseme veebisaitide saatmiseks (100 tippkvaliteedilist tagasisidet).

  quality link building

  • Vaata minu lingid

  Seda tööriista kasutatakse Google Chrome'i laiendina. Sellepärast on otsingumootori optimeerimisstrateegia jaoks lihtne kasutada "Vaata minu lingid". See tööriist aitab luua kvaliteetseid sisenevaid linke, mis aitab asendada purunenud linke teistelt veebiallikatest. See võimaldab protsessi kiirendada, kui töötab tagurpidi kontrollina. Selle laiendusega saate skannida mõnda veebisaiti, mis on seotud katkiste linkidega Source .

December 22, 2017