Back to Question Center
0

Kas on võimalik saada tasuta tagasisidet tasuta HQ loendisse?

1 answers:

See artikkel on mõeldud veebimeistrite kuvamiseks kõrgeima kvaliteedi loomiseks kõige lihtsamaks tagasisideks. Seal on vanu trikke, kuid iga veebisaitide omaniku jaoks, kes soovivad luua asjakohaseid ja sihitud liiklust hankida, loovad suuremahulised autoriseerimata tagasilinkid, on ikkagi sellised maagiaeksed nagu. Alustame mõne põhiteooriaga linkide loomise kohta.

Mis on SEO lingid?

Lingid on lingid, mis viitavad teie lehele teistest veebiallikatest erinevate kanalite kaudu. Mida muud autoriteetsed blogid mainivad või järgivad saidi URL-i, seda kvaliteeti see annab teie saidile. Tagasilinke teenib SEO järjekoha tegurina, mille abil saate järjestada oma sihitud otsingutermini kiirelt, kui teete mõningaid kõrgeid või vähemalt keskmise kvaliteediga tagasilinke. Sissetulevatel linkidel on kaks alamkategooriat - dofollow ja nofollow lingid. Tähtis on mõista nende kahe kategooria erinevust, et luua võitnud linkide loomise kampaania.

  • Dofollow lingid

Dofollow lingid on need, mis annavad saidi URL-i linki konkreetse sildi f. e. (rel = "dofollow") või lihtsa lingi abil tähendab ka tagasilükkimist. Sellised lingid omavad teatud väärtust lingitud veebiallikale, mis teisaldab kogu veebisaidile selle liikluse.

  • Nofollow lingid

Nofollow lingid on need, mis annavad veebiallika URL-i linki ilma märgendita, f. e. (rel = "no-follow"). Reljeefmärgi lisamine on oluline, kui te ei soovi kellegi seost jälgida.

Nüüd, kui te teate erinevuse dofollow ja nofollow lingid, on aeg arutada parimad võimalused, et luua dofollow lingid nimekirja.

Tagasihelistamiste loendi loomine

On mitmeid praktilisi ja tasuta võimalusi sissetulevate linkide kimpude tegemiseks ja saidi lehe paremaks muutmiseks.

  • Facebook

See on tõhus viis linkide loomiseks, mida te ei saa ignoreerida. Facebook on PR9 (peaaegu suurim) sait, mis aitab teie saitil saada Google'ilt rohkem volitusi.

Tagasilükkude saamiseks Facebookis peate lehele lisama staatilise HTML-i. See aitab luua suurepäraseid kohandatud iFrame-kaarte. Seda tehes avanete lehekaart, kus peate oma Facebooki lehe valima. Pärast seda peate klõpsama vahekaarti Setup (Paigutus) ja suunama oma staatiline HTML-rakendus järgmiste indeksite järgi. html sektsioon. Siin peate lisama HTML-koodi, sisestades saidi asjakohase URL-i siia. Selle protsessi lõpetamiseks peate klõpsama nupul Salvesta ja avaldama. Nii et nüüd on teil üks asjakohasemaid sotsiaalse meedia platvormi jaoks mõeldud tagasiside.

  • YouTube

Reeglina ei anna YouTube tagasisidet. Siiski on veel mõningaid juhtumeid, mis aitavad teil jõuda teie tagasilinkide nimekirja koos veel ühe suure PR-i siseneva linkiga. Peate leidma mõne kõrgeima reastusega YouTube'i videot, mis on seotud teie veebisaidi sisuga, ja seejärel anna lingid kommentaaridele Source .

December 22, 2017