Back to Question Center
0

Kas ma saan luua kõrgekvaliteedilisi tagasilinke, mis ei kahjustaks minu paremusjärjestust?

1 answers:

Ainult usaldusväärsed veebilehed ja blogid, millel on kõrge PageRank ja domeeninimi, on õiged kohad, et luua kvaliteetseid tagasilinke koos. Tegelikult analüüsivad otsingumootorid neid lingid, et "mõista", kuidas teie veebisait on usaldusväärne ja kui palju tegelikku väärtust see kasutajatele antakse. Sellepärast on veebisaidi või ajaveebi orgaanilise kvaliteedi linki profiil nii tähtis, kui te ei soovi, et seda näidataks kusagil Google'i väljaannete tipp-otsingutulemustest väga kaugel.

Organic Link Profile

Samal ajal näitab hea orgaaniline profiil, et kavatsete luua kvaliteetseid tagasilinke ainult looduslikult ja orgaaniliselt. Näiteks on kõik Google'is kõige nõrgemad mis tahes keerulised, rämpspost, madala kvaliteediga, manipuleerivad, kommerts- või vahetustehingud linkidega.Tegelikult ei vasta sellised toimingud peamistele veebimeistri juhistele, mis on üldiselt veebiarenduse ja otsingumootori optimeerimise kontseptsiooni skaalal üldiselt heaks kiidetud. Niisiis, mis muudab üsna seadusliku lingi loomise strateegia, mida ei saaks kunagi rikkuvaks tunnistada? Kõik, mida vajame, on lihtsalt kvaliteetsete tagasilinkide loomine, ilma et taotlete juba mainitud keerulisi või manipuleeritavaid skeeme, mida enamate otsingumootorite poolt ei kinnitata.Lihtsalt asjad juhtuvad loomulikult.

Ole hea

Läheme ettepoole. Mis on kõige eksklusiivsem lähenemine kvaliteetse lingi loomisele? Ma usun, et kõik, mida peate ennast turvaliseks tundma, on lihtsalt hoida ennast eemal "tumedast küljest". Ärge kunagi minge mis tahes Grey-Hat SEO või Black-Hat SEO tehnikat, mis on mõeldud ainult sellise keeruka algoritmi petmiseks või manipuleerimiseks, mida Google kasutab iga veebisaidi järjestatud positsiooni määramiseks SERPs. Nii ei jää teie veebisaidi või ajaveebi esitamise õigust Google'i edetabeliks.

Kvaliteetse kvaliteediga seostamise soodustamine

Muutke oma sisu kasulikuks mehhanismiks, et luua kvaliteetseid tagasilinke võimalikult looduslikul viisil. Tõenäoliselt oleks see kindlasti ohutum viis orgaaniliste linkide loomiseks, ilma et oleks oht teie positsioone kahjustada. Pea meeles, et saate alati palju rohkem oma tavalisest lehe sisust - kõik, mida vajate, on lihtsalt selleks, et veenduda, et see on ainulaadne, asjakohane ja annab reaalse väärtuse oma sihtgrupile. Sel moel suudate jätkata lingid, juhised, tellimused, aktsiad ja mainimised. Samal ajal loovad te ennast kui autoriteetse tööstusharu liidriks oma veebisaidi või ajaveebi juurde veelgi suurema kasu saamiseks teie huvitavate külastajate ja otsingumootorite endi seisukohast.

Lõpuks on siin mõned punktid, mis aitavad teil liikuda õigel teel. Nii saate luua SEO-otstarbel kvaliteetseid tagasilinke ja tunda end turvaliselt algusest peale:

  • Veenduge, et teie sisu ei paku mitte ainult õigeid inimesi väärtuslikult, vaid annab selle kindlale kasutaja reisi punkt. On aeg meeles pidada hea vana digitaalse turunduse aluseid, eks?).
  • Ole mõistlik luua oma veebisaidi jaoks tugev online-kohalolek. Osalege huvitatud kogukondadesse ja looge mitmed peamised äriprofiilid, et jagada oma parimaid kirjutisi sotsiaalmeedias.
  • Kaaluge oma lihtsa tekstisisese osa muutmist. Pidage meeles, et kõik, mis teil on vaja käivitada puhtalt loodusliku linkide loomine, saate jagada, mainida ja linke saada. Tehke see juhus peaaegu iseseisvaks - muutke mõningaid huvitavaid ja väärtuslikke sisu vihjeid kindlalt atraktiivseks ja pilkupüüdevaks, näiteks erinevad infografikud, käepärased arvutustabelid ja muud funktsionaalsete andmete visualiseerimise vahendid.See toimib tõepoolest linkide loomiseks, lisaks võimalikult turvalisele võimalusele Source .
December 22, 2017