Back to Question Center
0

Kuidas toimivad tagasilinkid 2018. aastal?

1 answers:

Kuna otsingumootorid muudavad pidevalt oma positsiooni algoritme ja pakuvad uusi pingereas leiduvaid värskendusi, on paljud veebihaldajad mõelnud, kas nad peavad investeerima hoonete loomisesse või mitte. Viimaste Google Penguini ja Panda värskenduste valguses on veebisaitide omanikud kahtlusi seoses sissetulevate lingimuste täitmisega 2018. aastal. Selle artikli eesmärk on hajutada kõik valearusaamad tagasilinkide võimuse kohta ja õpetada teile, kuidas luua sellel ja järgmisel aastal kvaliteedi tagasilinke.

Tagasilinkid otsingumootorite silmis

Alates otsingumootorite ajaloo algusest on lingid olnud nende algoritmide lahutamatu osa. Kõigepealt teenisid nad uut sisu leidmiseks ja dokumendi autoriteedi arvutamiseks. Kuid alguses hindas Google ainult tagasiside arvu, pöörates samas tähelepanu nende allikate kvaliteedile, millest nad tulevad. Mida rohkem viiteid veebiallikast on saadud, seda kõrgem on see asutus otsingumootorite silmis. Praegu kasutatakse lingid uue või värskendatud sisu avastamiseks ja indekseerimise prioriteediks määramiseks.

Et keelata kõik rämpspostiga seotud tegevused ja otsingumootorite reeglite rikkumine, on Google'i loodud veebimeistri juhised sisaldanud parimaid linkide loomise tavasid. Need reeglid ei ole aja jooksul oluliselt muutunud. Siiski väärivad kõik saidi pingeread manipuleerivad veebihaldurite tegevused, et neid karistataks Google'i rangete karistustega.

Otsimootorite optimeerimise arenedes otsisid üha rohkem ettevõtteid tagasilinkide saamiseks erinevaid viise. Webmaster üritas leida lühikese võidu kõrgemate positsioonide saamiseks Google SERPis. Selle tulemusena said veebisaitidel, kes ei pidanud Google Webmasteri juhiste rikkumistega tegelema kõrgete TOP-i Google'i positsioonide väärtustamiseks. See käivitas ulatusliku linki, mis müüb ja ostab kampaania digitaalsel turul. Selle tulemusena on otsingumootori optimeerimise tööstus katkestanud mõned tõhusad linkide loomise tehnikad, näiteks külalisleht, pressiteated, artikli turundus, blogi kommentaarid, sotsiaalse meedia postitused, foorumi postitused jne.


Praegu vajab Google ikkagi lingid, mille saidi omanik omab või mitte PageRank.

2012. aastal loonud Google oma Penguini algoritmi, mille kohaselt kõik rämpsposti lingid devalveeriti ja neid loonud veebisaite karistati. Samal aastal lõi Google Google'i otsingukonsoolis Google'i otsingukonsoolil ebaõnnestumise tööriista, et lubada veebisaitide omanikud lahti saada nende halbadest rämpsposti linkidest ühe klõpsuga.

Nagu näete algusest peale, on Google'i seisukoht olnud vältida linkide loomist otsingumootorites järjestuse suurendamiseks. Palju kogenematuid veebimeistreid on seda poliitikat valesti tõlgendanud ja selle poliitika tulemusel saadud linkide karistused on "Google'i vastu link hoone või link hoone ei ole väärt investeeringuid enam". Asja sorteerimiseks ei ole Google lingideta. Vastupidi, Google kasutab tagasilinke järjestamise kriteeriumina mis tahes muude 200 kriteeriumile. Kuid Google teeb jõupingutusi, et parandada kasutajate otsingukogemust. Seetõttu jätkab Google järjestatud manipulatsioonide vastu, et anda otsingutele ainult väärtuslikke veebisaite, mis on seotud nende päringute sisuga Source .

December 22, 2017