Back to Question Center
0

Kas automatiseeritud link hoone ohtlik veebisaidi otsingumootori optimeerimine?

1 answers:

Usutakse, et käsitsi linkide loomine muutub 2017. aastal vananemaks. Seda kontseptsiooni on palju kordi arutatud, kuid sellegipoolest pole ühtegi selget seisukohta.

Üldiselt on manuaalne linkide loomine protsess, mis püüab aktiivselt suurendada veebiallikaga seotud sissetulevate linkide arvu. See on aeganõudev protsess, mis nõuab palju jõupingutusi. Manuaalne link hoone on tavaliselt seotud orgaanilise viisi luua lingid.

Kui te uurite TOP-i reitingu saite oma niši, näete nendele viitavate linkide arvu. Neil on sadu tuhandeid sissetulevaid linke kõrgete ja keskosakeste veebiallikate kaudu. Muidugi pole nende linkide profiile üleöö sündinud. Need TOP-reitingu saidid saavad selliseid tulemusi, töötades arukalt ja loovates sissetulevad lingid käsitsi.

Selles artiklis räägime käsitsi ja automaatselt linkide loomise meetoditest. Pealegi arutleme, kuidas Google tõmbab looduslike ja ebaloomulike linkide loomise tulemusi. Ma loen kõige kasulikumaid manuaalseid ja automaatseid tagasisuunamisstrateegiaid, mis annavad teile head SEO tulemused.

Kuidas käsitsi lingi loomine teie saidi paremusjärjestust parandab?

Tänapäeval on linkide loomine raskem kui kunagi varem, kuna digitaalsel turul on suur konkurents ja pidev otsingumootorite algoritmi muudatused. Millised Google'i kinnitatud tänapäeval toodud hoonetehnikad võivad homme olla rämpssisu strateegiad?. Kuid hoolimata kõigist nendest negatiivsetest teguritest on tagasilinkid endiselt juhtivad jõud, mis võivad parandada saidi auastmeid ja luua liiklust veebisaidile. Veebihaldurid, kes ei soovi automatiseeritud linkide loomise tarkvara viidete loomisel või tasuliste linkide loomise võimaluste otsimisel palju aega veeta. Kuid nagu näitab praktika, pole loomulikku linkide loomist parem. Te ei tohiks olla seotud petlikute linkide loomise tehnikaga, kuna Google seda tõesti tuvastab. Nüüd oleme otsingumootori optimeerimise uues servas ja madala kvaliteediga spämmi tagasilinkide saamine võib hävitada kõik teie SEO jõupingutused ning brändi maine.

Manuaalne link hoone automatiseeritud ühe

Kuna madala kvaliteediga link hoone ajastu lõppes, peame looma linki võrdselt. Sellepärast kogume mõningaid efektiivseid käsitsi linkide loomise meetodeid, mis toimivad teie kasuks.

  • Foorum ja blogi kommentaarid

Kommentaarid on lihtne ja efektiivne link linkide saamiseks, kui jätad need asjakohaseks ja kõrgeks PR veebiallikad. Teie kommentaarid peavad olema seotud aruteluteemaga ja nägema loomulikult ka teisi. Google ei karista teie saiti, kui kommentaar tehakse käsitsi. Kui see tehakse käsitsi, tundub see loogiline, jääb kohale ja väärtustab teisi lugejaid. Kuid vastavalt Google Webmasteri juhistele foorumi kommentaare postituse või allkirja optimeeritud linkidega ei arvestata kvaliteedina ja nad väärivad sanktsioone.

  • Külalisteraamatud blogid

Veel üks efektiivne linkide loomise strateegia, mis alati töötab. Mõned veebimeistrid väidavad, et see on rämpsposti linkide loomise strateegia. Kuid tõde räägitakse, kui see on õigesti tehtud, toob see kaasa positiivseid optimeerimise tulemusi. Ma räägin võimas optimeerimiskampaania osana autoriteetse külalisest blogimistest. Peate looma sisu, millel pole mitte ainult üht eesmärki oma saidi auastme parandamiseks, vaid ka selleks, et tuua väärtus teie lugejatele. Kui teete oma sisu lugejaga silmas pidades, siis võite kasutada külalisest blogimist turvalise käsitsi linkide loomise tehnikana Source .

December 22, 2017