Back to Question Center
0

Kas saate näidata mulle, kuidas Google'i pingeread korreleeruvad minu tagasilinkide andmebaasiga?

1 answers:

Viimasel kümnendil on lõviosa saidiomanikest ja veebimeistritest tekitanud tohutuid rämpsposti ja keerulisi tagasilinke - see kõik on Google'i SERPs kõrgema positsiooni tõttu. Selle tulemusena esitas peamine otsingumootor esimese Penguini algoritmi ajakohastatud versiooni - et alustada mitmete PBN-ide (eraõiguslike veebivõrkude), automaatsete linkide loomist, linkide rataste (vahetuste) karistamist ja de-indekseerimist ning tõsta punane lipp külalisteraamatutega linkide loomiseks. Sellepärast võib isegi väike hälve Google'i põhijuundist ebaoluliste, rämpsposti või manipuleeritavate tagasilinkide puhul nüüd teie veebisaidi või blogi visata teie karistusvanglasse.

Google ütleb head lingid halva seast

Esimene asi, mis näitab tihedat seost teie tagasilinkide andmebaasi ja Google'i tegeliku positsiooni kohta, on see, et tänapäevane veebimaailm on sõna otseses mõttes vihjastatud linkidega. Minu riideid genereerivad võrguprobotid. Mõned on loodud hulgimüügiks või mõeldud individuaalselt kohandatud vahetuslepinguteks. Samal ajal saab mõnda linki täiesti häälestada nii, et see oleks võimalikult loomulik, ülejäänud on need vanade koolide toimetuslikud lingid. Seega on Google'i peamine väljakutse vaadata läbi iga veebisaidi või blogi tagasilinkide andmebaas - mõista, kes mängib õiglast mängu ja väärib tegelikult seda kõrge.

Lingid andmebaas ja reaalseid toiminguid

Kui suurimad otsingumootorid nagu Google ise näevad linki, mis näitab teie veebisaidile või blogile viitavat viisi, on kõigil tagasilinkidel ainult kolm tegelikku valikut on. Ma pean silmas seda, et seda peetakse Google'i peamise otsingu algoritmi kohaselt kehtivaks ja väärtustatavaks. Samal ajal võib kõik jääda samaks - ja mõnda linki saab tunnistada täiesti kehtetuks - ilma SEO-i seisukohalt mingit mõju avaldamata. Lõppude lõpuks võib teie veebisaidi või blogi karistada ka siis, kui kahtlustatakse, et teie linkide andmebaasist (või ainult üks eraldi link) on teie kahtlusi manipuleeriva või kunstliku iseloomuga.

Cold Facts about Rankings and Backlinks Database

Seega on teatud seos tegeliku positsiooni SERPs ja iga veebisaidi lingilinkide andmebaasil. Aga kui tihe see võib olla? Siin on loetelu täppispunktidest, mis illustreerivad, millised välised lingid suudavad teie pingereas teha.

  • kõrgemad positsioonid SERPs on korrelatsioonis linkide allikate arvuga keskmiselt umbes 30;
  • võib see korrelatsioonide hinnang tunduda veelgi muljetavaldavam, arvestades, et väiksemad korrelatsioonid ei ole ka üllatavad - võttes arvesse, et Google võib tugineda ligikaudu 200 järjestatud signaalile;
  • üle 99% kõikidest hiljutise juhtumiuuringu käigus läbi vaadatud veebisaitidest ja blogidest tundus, et neil on vähemalt üks sissetulev välise link;
  • leiti ligikaudu 22% üksikutest lehtedest, kusjuures üldse pole väliseid tagasilinke;
  • , millel on rohkem linke, võib korreleerida kõrgema positsiooniga, kuid kihlveod nende arvu, mitte kvaliteedi kohta ei tähenda tingimata seda, et teie veebisait kuvatakse otsingu ülaosas Source .
December 22, 2017