Back to Question Center
0

Kas on võimalik luua kvaliteetseid tagasilinke hiljuti loodud veebisaidil?

1 answers:

E-kaubanduse veebisaidile tagasilinkide saamine on üsna raske. Kuid võite seda otsingumootori optimeerimise tehnikat vältida, kuna see peab teie äri eduks olema. See kehtib enamuse veebipõhiste ettevõtete kohta. See võib olla eriti keeruline veebiallikate jaoks, millel pole blogi.

Peate olema valmis, et linkide loomise protsess võtab palju aega ja jõupingutusi vaatamata asjaolule, et saate sellest protsessist kuulda erinevatest otsingumootori optimeerimisagentuuridest. Nad lubavad luua kvaliteetset linki profiili kuu jooksul mõistliku hinna eest. Siiski peaksite mõistma, et kõik kõlab liiga hästi, et olla tõsi. Tegelikkuses sõltub see teie ettevõttest ja turunišest vähemalt kuus kuud või isegi rohkem.

Viimaste Google'i värskenduste valguses peate olema loogiliste tagasilükkade kvaliteedi suhtes väga ettevaatlik. Neid tuleb ehitada oma tööstuse jaoks asjakohaselt, hästi indekseerides veebiallikaid. Veelgi enam, peate kontrollima, kas veebisaiti on eelnevalt karistatud või mitte. Lingilinkide loomiseks võite oma positsioone otsingutulemuste lehel kas tugevdada või neid nõrgendada, näidates Google'ile, et te pole usaldusväärne veebiallikas.

See postitus on mõeldud jagama teiega parimaid linkide loomise strateegiaid, mis toimivad e-kaubanduse veebiallikate jaoks väga hästi.

Kvaliteetsete tagasilinkide loomise võimalused

  • Liikuva inimese tehnika

arvukad erinevad meetodid. Kuid pärast nende ebaõnnestumist jäävad nende sidemed kättesaadavaks. Nende endised koostööpartnerid seovad endiselt nendega, sest neil ei ole võimalust teada saada, et neid ettevõtteid ei eksisteeri ja neid enam ei ole. Nende veebilehed on ikka veel töökorras, kuid neil ei ole väärtust ega liiklust. Enamikul juhtudel ei saa katkised linkide kontrollijad neid leida.


Rakendades "liikuvate meeste meetodit", võite kasutada kasulikke lehti. Saate kasuks veebiallikatele nagu sina, otsides neile surnud veebisaite. Võite paluda neil inimestel linkida tagasi oma veebisaidile. Selle Brian Dean'i (Backlinko SEO blogi looja) poolt loodud lihtne linkide loomise meetodi abil saate luua oma saidile kvaliteetseid tagasilinke tasuta ja orgaanilisel viisil.

  • Brand mentioning link building

See link hoone tehnika töötab üsna lihtne ja seda saab rakendada kõik online ettevõtted, kes sooviks luua kvaliteetseid lingid. Kõik, mida vajate, on teada saada, millised veebiallikad juba mainivad teie brändi ja teie jaemüügis olevaid tooteid, ja paluge neil oma arvustusi lisada oma lähtekoodi.Siiski peate enne linkide taotlemist kontrollima, kas veebiallikas võib olla teie jaoks suurepärane linkide loomine või ei pööra tähelepanu. Teine asi, mida peate kontrollima, on see, et see märge on lahti seostatud Source .

December 22, 2017