Back to Question Center
0

Mis on veebisaidi kraapimine? 5 semalt meetodit, et takistada ebaseadusliku veebisaitide kraapimist

1 answers:

Veebi kraapimine, tuntud ka veebipõhise kogumise, ekraani kraapimise või veebiandmete ekstraktsioon on tehnoloogia, mis aitab korraldada ja ekstraktida andmeid ühelt või enamalt veebisaidilt. Te saate teistsuguseid URL-e teisendada ja neid kasutada CSS-, JSON-, REGEX- ja XPATH-failide kujul. Seega veebihakkamine on keeruline protsess teabe kogumiseks võrgust automaatselt. Praegused veebipõhised kraapimisprogrammid ja -lahendused ulatuvad ad-hoc-täisautomaatsetest süsteemidest, mis muudavad terved veebisaidid või ajaveebid kasulikuks ja hästi struktureeritud teabeks.

Meetodid ebaseadusliku veebisaitide kaapimise vältimiseks:

Veebihaldur võib kasutada kahjulike robotite aeglustamiseks või peatamiseks erinevaid meetmeid. Kõige kasulikumad meetodid on kirjeldatud allpool:

1. IP-aadressi blokeerimine:

Sa peaksid blokeerima rämpsposti IP-aadressi käsitsi või usaldusväärsete tööriistadega.

2. Keela veebiteenuse API-id:

On hea, kui keelate võrguteenuse API-de, mida süsteemid võivad kokku puutuda. Bots, mis kasutavad agent stringe, saab seda tehnikat ilma probleemita blokeerida.

3. Veebi liikluse jälgimine:

Meile on oluline jälgida veebiliikluse kvaliteeti ja selle kvaliteeti. Kui te ei kasutanud SEO-teenuseid ja kasutate endiselt palju vaatamisi, võis teil olla löönud botti liiklus.

4. Kasutage captcha:

Halbate robottide eemaldamiseks ja veebilehtede kaabitsate peate kasutama captcha mustreid. Enamasti ei saa robotid tuvastada kaptškas kirjutatud teksti ega saa neid väljakutseid lahendada. Sel moel saad ainult inimeste liiklusest ja robotidest lahti saada.

5. Kombineeritud anti-bot teenused:

Suur hulk ettevõtteid pakub viirusetõrje- ja anti-bot-programme. Neil on ka veebihaldurite, blogijaprogrammide, arendajate ja programmeerijate jaoks mitmeid kliimaseadmeid. Võite kasutada mõnda neist teenustest, et vabaneda ebaseaduslikust veebilõikamisest.

Veebisaitide skreeperite veebis kasutamise kaks erinevat viisi:

Veebipaberis saate veebisaitide kaarte hõlpsasti üles ehitada ja veebisaiti navigeerida, et saada endast olulisi andmeid.

1. Tõstetud tooted ja hinnad:

On tõestatud, et hinna optimeerimine võib aidata brutokasumi marginaali suurendada kümne kuni kahekümne protsendi võrra. Kui tooted ja hinnad on kraapitud, on teil lihtne teada, kuidas oma äri internetis kasvada ja kuidas maksimaalselt müüa tooteid ja teenuseid. Seda meetodit kasutavad reisimislehed, e-kaubanduse ettevõtted ja muud samalaadsed veebiettevõtted.

2. Jälgige oma online-kohalolekut hõlpsalt:

See on veebihirmade oluline ja oluline aspekt, kust ettevõtte profiilid ja saitide ülevaated kraapitakse. Seda kasutatakse, et kontrollida konkreetse toote või teenuse toimivust, kasutajate reaktsiooni ja käitumist ning ettevõtte tulevikku. See veebilaberi strateegia võib aidata koostada loendeid ja tabeleid kasutajate arvustuste ja ärianalüütikute põhjal Source .

December 22, 2017