Back to Question Center
0

Millised on viisid, kuidas saada kõrge prindi teoste tagasilinke blogidest?

1 answers:

Commentluv blog on õige viis kõrge kvaliteediga PR lingid, mida tavaliselt oma veebihaldurite välja jätta. See teema on alati arutamiseks vastuoluline. Kommentaari blogid annavad oma eelised veebisaitide omanikele, kuna need aitavad luua tugevaid linke, kuna nad tagastavad teie blogi postitusele viiva linki.

Käesolevas artiklis arutleme mõningaid olulisi viise, kuidas luua kõrgetasemelisi PR-dofollow lingid kommenteeritud blogidelt.

Esmalt arutame, mida kommentaaride blogid on ja kust neid leida. Sellised blogid võimaldavad teil linkida üks teie blogi postitustest ja edastada oma veebisaitidele kvaliteedi linki mahl. Enamik veebimeistreid väidavad, et tagasilinkide korral on veebisaidi optimeerimise jaoks rohkem väärtusi kui järgnevatel saitidel. Kuid mõlemad need liigid saavad oma kasu orgaanilise liikluse saavutamiseks. Kvaliteedi linkprofiili loomiseks peate looma nii tagasilinkid kui ka järgnevad lingid. Reeglina põhjustavad kõrgete PR-saitide tagantjärele mittesugused lingid uutele tagasilinkidele ja suurendavad liiklusvoogu veebisaidile. Kui teete oma blogidele või veebisaitidele tagasilinke, peate meeles pidama, et lingid tehakse hästi läbimõeldud strateegia abil, kuna see parandab teie blogi nähtavust.

Mulle meeldib Neil Patel idee hoone linke. Ta avastas idee luua linke skaalatrükis. See meetod annab teile võimaluse oma toimivuse jälgimiseks ja võimalike meetmete võtmiseks, kui üks plaan ei toimi.

Dofollow sotsiaalse järjehoidja saidid

Google'i sagedase hinne algoritmi uuendused, enamik bloggers otsustada, et nende lingid nofollow otsima kahtlast otsingumootorid. Kuid mõned kommentaaride blogid on endiselt saadaval ja pakuvad veebisaitide omanikele kvaliteetseid tagasilinke.

Üldiselt on blogi postitamine lihtne linklite loomiseks. Seda meetodit on kontrollinud paljud edukad veebimeistrid ja kui see on õigesti tehtud, siis see toob häid tulemusi liikluse, pingerea ja konversiooni osas. Te peate link hoone sidemete loomiseks. Esialgu ei anna see teile kasu. Kuid pikemas perspektiivis saate luua oma veebisaidi ja suurendada liiklust.

Mõned bloggers piiravad iga artikliga seotud kommentaaride arvu. Need võimaldavad luua tagasisidemeid ainult esimeste kommentaatorite jaoks. Blogi administraator otsustab isiklikult, kas teid heaks kiita, tagasilinke või mitte. Kui nad märgivad teie saidil mõned rämpsposti toimingud, siis tõenäoliselt keelavad nad blogide tagantjärele tagantjärele saatmise. Kuid kui nad leiavad, et teie kommentaarid on orgaanilised ja asjakohased arutatavale teemale, annavad nad iga kord, kui oma blogisid kommenteeriksite, tagantjärele tagantjärele.

Näpunäiteid dofollow tagasilinkide loomiseks Commentluv blogidel

Kõigepealt proovige mitte rämpsposti vaadata. Blogi hea maine loomiseks peate jätma kvaliteetseid ja kasulikke kommentaare. Veenduge, et lugesite artiklit hoolikalt ja mõistaksite teemat. Muidu kirjutad kommentaare, mis ei asu punkti ja ei tundu ebaloomulik. Veelgi enam, ärge isegi proovige oma online-äri reklaamida oma tööstusharusid puudutavate artiklite kommentaarides. Selle eest eemaldatakse ja kunagi ei anta võimalust saada selle blogi tagantjärele tagasilinke. Ärge püüdke ületada lingi tagasilinke, kuna see võib tunduda ebaloomulik ja rämpspost. Lisaks soovitan teil vältida ühe ja kahe rea kommentaare Source .

December 22, 2017