Back to Question Center
0

Millised on võimalused tasuta, kuid tõhusate tagasiside saamiseks?

1 answers:

Dofollow lingid on otsingumootori optimeerimise kontekstis väga tähtis. Need aitavad suurendada oma veebiallika võimsust otsingutulemustes. Kõik teavad, et Google annab rohkem väärtust tagasilinkide tegemiseks, liikudes nende kaudu liikluse veebisaitidele.

Digitaalsel turul on palju uustulnukaid, kes otsivad lihtsaid sissetulevate lingid nende veebisaitide loomiseks. Kuid kaugel kõigist nendest linkide loomise tehnikad järgivad Google'i suuniseid. Selle tulemusena kogenemata veebimeistrid saavad kas mingeid tulemusi seoses liikluse ja pingeread või saada sanktsioone alates otsingumootorid.

Selles artiklis sooviksin teiega jagada mõningaid kasulikke ja usaldusväärseid meetodeid tagasiside saamiseks ja positsioonide tõstmiseks otsingutulemuste lehel. Loodetavasti aitavad need lingid hoonetehnikad saada otsingumootoritest rohkem liiklust.

Kõigepealt räägime sellest, kuidas me saame eristada dofollowi ja tagasisidemeid.

Kuidas kontrollida, milliseid tagasilinke sul on?

On oluline teada, milline erinevus nende sissetulevate lingide vahel on, kuna neil on veebisaidi otsingumootori optimeerimise jaoks erinev väärtus.

Dofollow-lingid on lingid, millel on nende tegemisel sildi "do", ja lingi mahl edastatakse ühest veebiallikast teise. Sellisel viisil edastavad kõrged PR-veebisaidid loodud tagasilinkid väärtuslikke signaale seotud allikale, näidates Google'ile selle allika autorit ja selle väärtust kasutajatele.

Et kontrollida, kas sul on tagasilinkid või mitte, peate lihtsalt seda klikkima ja valima kontrolli elemendi. Näiteks dofollow-i linki HTML-kood näeb välja nagu Google ja nofollow Google.

Dofollow lingid on linkehituse jaoks kasulikumad, kuna need aitavad saidil jõuda otsingutulemuste kõrguseni ja aidata parandada teie domeeninime, lehe autoriteet ja PageRank. Veelgi enam, nad ütlevad otsingumootoritele teie sisu kõrge kvaliteedi ja asjakohasuse kohta.

  • Kasuta Commentluv

Commentluv on populaarne WordPressi plugin, mis teenib oma lingid järgnevate kommentaaride tegemiseks Commentluv Enabled Blogides. Võite leida selliseid veebipäevikuid käsitsi Google'is kasutatavate fraaside abil (näiteks "tehnoloogia kommenteeritud blogid", "tervislike kommentaaride blogid", "soovitud märksõna siin + kommenteeritud blogid" jne.

  • Külalisposting

Saate luua asjakohaseid tagasisidemeid läbi blogi postituste. Kõigepealt peate leidma, mis on seotud teie tööstuse ajaveebide või foorumitega, mis võimaldavad külalistele postitamist. Peale seda peate võtma ühendust blogi omanikuga ja küsima temalt oma sisu postitamise kohta linkiga dofollow. Saate oma külalisate postituste ja oma postituse kaudu linkida mõne oma värske artikli. Kvaliteetsete külalisveebite leidmiseks oma niššis saate viia läbi Google'i uuringut või kasutada MyBlogGuesti otsinguplatvormi Source .

December 22, 2017