Back to Question Center
0

Millised allikad saavad DoFollow lingidest kõige paremini aidata?

1 answers:

Kui otsite DoFollow lingidena kõige paremini veebisaite või veebipäevikuid, võite ilmselt mõtlema blogide kommenteerimisele, külalislehtmetele, kataloogide ja ettevõtete nimekirja esitamisele jne.Loomulikult võite leida mõnevõrra häid lahendusi kvaliteetse lingi loomiseks seal. Kuid asi on selles, kas on mingeid lõplikke lahendusi, mis oleksid kõige paremad DoFollowi tagasilinkide jaoks parimad? Mul on mõned funktsioonid kohad teile.

Aga enne iga nende läbivaatamist, alustame väikese infotundiga. Lõppude lõpuks, miks peaksite need oma veebisaidil või blogil olema? Kas DoFollow lingid saab endast parima teha, millist kasu saame meilt mõistlikult oodata?

DoFollow tagasilinkide parimad eelised

  • suurenenud Otsing Liiklus otse teie saidile või ajaveebilehtedele;
  • tugevam domeeninõukogu, mis annab projekti tulemustele pideva tõuke;
  • tõstke oma AdSense'i klõpsutariif (CPC);
  • aitavad kaasa Google PageRanki käimasolevatele edusammudele;
  • parandada oma praegust otsingumootorite paremusjärjestust ja õigustada edasist reklaamimist.

DoFollow lingidena sobivad teile kõige paremini sobivad kõige paremini sobivad kohad. Muu hulgas sooviksin välja tuua järgmised veebi ressursid, mis on ilmselt ideaalsed kohad, et saada kickassi algust, et luua sidemeid DoFollow atribuudiga. Alustuseks hakkan alustama teenustega Google Plus, YouTube, LinkedIn, et jõuda Blogger dot com'iga. Nii et lähme küsimusele!

Google Plus

Olles üks populaarsemaid veebisaite sotsiaalmeedias, Google Plus peaks olema tuntud kui suurepärane sotsiaalne platvorm tõhusa edutamise läbiviimiseks oma veebisaidi või blogi jaoks. Uskuge mind või mitte, kuid mõnel põhjusel näeb see maailma otsingu hiiglane seda standardteenust sageli alahinnata paljude algajate veebihaldurite ja saidiomanike poolt. Sellegipoolest soovitan proovida oma isiklikku kontot sealt - nautida kvaliteetset DoFollow lingid kõrge võimuga vaid mõne minutiga.

YouTube

Seda uskumatult populaarset videoteenust saab kasutada täiendavate tagasilükkimiste saamiseks - lihtsalt looge oma kanal ja täitke "umbes" jaotis. Sellisel viisil toimides võib teil olla ainult NoFollow lingid. Et saada DoFollowiga kindlasti väärtuslikum tagasilükk, peate kontrollima täpsemaid kanali seadeid. Selleks klikkige "seotud veebisaidil" ja sisestage oma veebisaidi URL-id lihtsalt. Pange tähele, et trikk töötab korralikult, peate kõigepealt Google'i veebimeistri tööriistadelt kontrollimenetluse läbima.

LinkedIn

See ei ole ainult suurepärane koht kujundada laia võrgustiku professionaalne ja ärisuhteid, kuid suurepärase võimaluse on paar kõrge asutus lingid - ja nad saavad näidata, et huvitatud kasutajad üle kogu maailma. Ja sa ei taha seda vahele jätta, eks? Selleks, et luua LinkedIniga mõni teine ​​tagasiside DoFollow atribuudiga - lihtsalt looge isiklik profiil, kulutage kaks minutit vajalike sektsioonide täitmiseks ja jagage näiteks oma blogipostituse, toote ülevaate jms linki. Sel moel muutub tõenäoliselt ükski teie jagatav link väärtuslikuks. Muljetavaldav, kas?

Blogger dot COM

See blogimine platvorm ei ole nii kuulus, kuid ma tõesti nõuda, et te seda kontrollida mingil juhul. Siin on, kuidas saate tagurpidi DoFollowiga sealt välja käivitada - lihtsalt käivitage Blogger dot com'is uus toetav blogi ja pange mõneks ajaks selle helitugevuse täitmiseks Source . Pange oma peamine ettevõtte veebisait või veebipäevik - ja olete valmis!

December 22, 2017