Back to Question Center
0

Millised on e-kaubanduse tagasilinkide loomiseks liikluse loomise viisid?

1 answers:

Kui kõik otsingumootori optimeerimise tehnikad viiakse saidile asjakohaselt kasutusele, aitab see teie otsingutulemuste lehel kõrgemale jõuda ja saavutada sihitud liikluse pidev liikumine. See muudab otsingumootori optimeerimise väga väärtuslikuks pood veebilehtedel. Kui seda tehakse kompleksselt sotsiaalse meedia turunduse, e-turunduse ja muude reklaamikampaaniatega, siis muudab see veebipõhine ettevõte jõukaks.

Oma põhivormingus olevat SEO saab jaotada optimeerimisest väljapoole ja lehel. Lehepõhine optimeerimine viitab kõikidele kohapealsetele tehnikatele, mis aitavad parandada veebikasutajate kasutuskogemust. Veelgi enam, see aitab otsingumootoritel mõista, mida teie sait soovib lasta neil asjakohasele kasutaja päringule seda näidata. Off-page optimeerimine aitab otsingumootoritel täpselt valida teie veebisaidi, mis on kasutaja päringule kõige asjakohasem. Põhiline osa sellest pärineb tagasilinkidest. Teil on vaja saada kvaliteetseid tagasilinke teistelt nišiga seotud veebiallikatest, et muuta teie sait sihtrühmale nähtavaks.

Tagasilinke nende terminites jagatakse dofollow ja nofollow. Dofollow lingid on need, mis aitavad kaasa veebisaidi SEO. Sellised lingid teenivad hääli muudest allikatest.

Teise võimalusena on tagantjärele järgmised lingid, kui isik annab tagasilinki, mis ei anna lingitud saidile ühtegi väärtust. Selleks, et luua link nofollow, peab autor lihtsalt linki HTML-le lisama natuke teksti. HTML-koodi kontrollimisel saate ka teada, kas linki järgitakse või mitte. Näiteks on YouTube'i, Facebooki, ajaveebide ja foorumite hulgast enamik linke peaaegu alati järgmine. Teie marki autoriteet on endiselt suurepärane, kuid ei saa anda teile jõupingutusi otsingumootori paremusjärjestuses.

Kuidas sissetulevate linkide väärtust määrata?

Tagasilükkude väärtuse ja mõju kindlaksmääramisel tuleb arvesse võtta mitmeid olulisi tegureid.

Olgem arutada mõningaid olulisi tagasisuhtluse kvaliteedi määrajaid:

  • Kõrgekvaliteediliste saitide välimised lingid on veebisaidi optimeerimise jaoks kasulikumad kui need, mis pärinevad ebaolulistest ja madala kvaliteediga saitidest;
  • Lingid unikaalsetest domeenidest toovad teie saidile rohkem väärtust kui linkid saitidelt, mis on teiega varem seotud;
  • Kasutajad aktsepteerivad sisu lingid paremini kui teema jaoks ebaolulised;
  • Seosed asjakohaste ja optimeeritud ankurtekstidega edastavad rohkem märksõna keskendunud väärtust, eriti kui need tunduvad nagu teie marginimi.

Kuidas luua lingid, mis loovad lingid?

  • Loo sisu, mida kasutajad jagavad

Lihtsaim viis orgaaniliste tagasilükkide saamiseks teie e-kaubanduse saidil on luua suurepärane ja huvitav sisu kirjalikult, video või heli, mida kasutajad jagavad oma soovide järgi.

  • Loo oma toote ülevaated

Veel üks lihtne, kuid kasulik link hoonetehnoloogia on jõuda bloggersidesse, et luua oma toodete hea ülevaate. Loomulikult hangib link teie saidile tagasi Source .

December 22, 2017