Back to Question Center
0

Kuidas saada PR9 dofollow lingid lühikese aja jooksul?

1 answers:

Et oma ettevõtet Google'is nähtavaks muuta, peate sellel olema 1. või vähemalt 2. otsingutulemuste lehel. Google'i SERP-i TOP-ile on üsna raske oma saidi tõmmata, sest konkurents kõigis turunišides on kõrge. Kaks olulist aspekti, mis võivad muuta teie veebipõhise äri jõukaks, on otsingumootori optimeerimine ja kontekstuaalne reklaam. Kuigi mõne ettevõtte jaoks võib kliki reklaamide eest maksta, võib otsingumootori optimeerimine toimuda minimaalsete kulutustega. Siiski tasub mainida, et peate teadma kõiki optimeerimise aspekte ja mõtteid, samuti lõkse ja trikke, et luua võitnud optimeerimiskampaania. Õnneks on seal palju selliseid SEO blogisid, mis on spetsiaalselt loodud teie sotsiaalse kohaloleku tugevamaks muutmiseks.

See artikkel on pühendatud PR9 dofollow lingid. Saate teada, kuidas väärtuslikud lingid teie ettevõttele ja millised autoriteetsete veebiallikate ja sotsiaalsete platvormide abil saate oma saidile kõige asjakohasemate ja kvaliteetsete sissetulevate linkide loomiseks kasutada.

Miks teil on vaja luua tagasilinke PR9 veebiallikates?

Populaarsed sotsiaalsed võrgustikud nagu Facebook, Twitter ja LinkedIn on kõrge PageRank, mis sobib teie SEO kontrollnimekirja. Need platvormid on parimad kohad, kus teie saiti tuleks mainida. PR9 veebiallikatest teie blogi tagasilinkide loomine mõjutab tõenäoliselt positiivselt teie saidi positsiooni positsiooni Google'is. Sellepärast on mõistlik idee kasutada oma kõrgeid auastmeid teie kasuks, viidates neile tagasi oma blogi. Kui kõik on õigesti tehtud, siis saadate otsingumootoritest ja kõrgema auastmega rohkem volitusi.

Suurepäraste PR-veebisaitide kaudu saate tagastada kaks võimalikku tüüpi - dofollow ja nofollow. Dofollow lingid omavad väärtust oma saitidele, kuna nad edastavad link mahl. Otsingumootorid märgivad autoriteetsete allikate kaudu tagasilinkide kaudu saadud signaale ja annavad saidile kõrgema auastme. Lingid "nofollow" -sildiga ei leia otsingu robotid ja ei anna nullväärtust saidi paremusjärjestusest. HTML-is dofollow on linkide vaikekood. See ei nõua veebilehtedele URL-ile midagi erilist. Vastupidi, nofollow lingid vajavad konkreetset käsku, mis näitab, et linki ei tohiks lugeda järjestusse.

Kuidas saada PR9 dofollow lingid?

Lihtsaim PR-lingil põhinevate tagasilinkide loomise võimalus on märkuste tegemine või profiililehe loomine. Aga kõigepealt peate tegema uurimuse ja vaatama nišiga seotud veebiallikate hinnete statistikat ja kaaluma, millist liiklust nad teie saidile toovad.

Vaatame üks populaarsemaid kõrge PR-i sotsiaalseid võrgustikke, mis toovad saidile kvaliteetset linki mahla.

  • Facebook

Peate looma oma ettevõtte lehe Facebookis, siis minge linki "Lisa staatiline HTML lehele" ja jätke oma ametliku veebisaidi URL siia. Siis peate leidma nupu "Muuda" ja eemaldada fail, indeks. html. Selles jaotises peate veebiallika linki lisama järgmisel kujul: teie blogi nimi . Selleks, et lõpetada failide loomise tagasisuunamine Facebookis, peate klõpsama nupul "Salvesta ja avaldama".

  • LinkedIn

LinkedIn-i tagasilinkide loomine on peaaegu sama kui Facebookis. Peate looma oma ettevõtte konto ja jaotises "Isiklik info" lisage oma alaline tagasitee tagantjärele. Muud lingid, mida saate sellele platvormile rajada, on järgnevad Source .

December 22, 2017