Back to Question Center
0

Mis teeb hea Amazoni märksõna tööriista, millel on tõesti mõõdetav jõudlus?

1 answers:

Kõik, kes tuttavad otsingumootori optimeerimisega, teavad, et peaaegu võimatu on saada Amazonist edukaks veebitarnijaks ilma märksõna tööriista, mis teeb asju palju lihtsamaks. Kes on nii tähtis valida õige? Lihtsalt seetõttu, et peate paratamatult jälgima peamist sihtiva toote märksõnu, uurima uusi pikaajalisi otsingu kombinatsioone ja otsima potentsiaalselt võitnud tootevõimalusi, mida te pole seni oma loendis lisanud.

Üldiselt on tõenäoliselt ükskõik millise usaldusväärse Amazon märksõna tööriista peaeesmärk, et tuvastada madala konkurentsi kõige paljulubavamate ostja märksõnade vastu, seades suhteliselt kõrge ostukavatsuse, et aidata teil potentsiaalseid kliente paremini reaalseid ostjaid rohkem areneda. Aga kuidas valida õige variant, mis sobiks ideaalselt teie vajadustega ja ärieesmärkidega? Noh, see sõltub.

Asi on selles, et tõeliselt hea veebipõhine abimees on mõeldud selleks, et aidata teil leida õigeid märksõnu ja pikaajalisi otsingufraase, mis loovad maksimaalse kasutaja kavatsuse. Nii eeldatakse, et see suurendab otsingumahtu. Lõppkokkuvõttes suurendab Amazoni turul edukalt täidetud tehingute arv, mis omakorda annab rohelise valgusaja teie edukamaks edutamiseks aja jooksul. Põhimõtteliselt on iga hea märksõnauuringute lahendus - kas see on üksainus märksõnauuringute tööriist, veebipõhine platvorm universaalse tööriistakomplektiga, professionaalne jälgimise / automatiseerimise tarkvara või spetsiaalselt kohandatud võtme pakkumine - teile mõeldud järgmiste teenuste ja eeliste pakkumine:

  • Seemne märksõnade suurim kogus.
  • Õigeaegne otsingumahu mõõdik.
  • CPC üldine tariif.
  • Pika saba märksõna soovitused.
  • Täpselt hinnatud märksõna konkurentsi tase.
  • Konkurentsivõimeline ülevaade ja auaste jälgimine.

SkyRocket

See täismassiga Amazon märksõna tööriist aitab teil luua must-võitnud märksõnade ja pika saba toote maksimaalse hulga oma toodete loendis olevad otsingupäringud, mis on alati ajakohased, ja paremad võimalused kuvada seal lähemal shoppinguotsingu ülaosale. Muu hulgas aitab SkyRocket hõlpsalt genereerida kuni 200 peamist asjakohast märki, mis on tihedalt seotud konkreetse ASINiga, anda praktilisi soovitusi peamiste sihtivate märksõnade kohta, mida on vaja hinnata oma toodete müümisel, ning aidata teil seada esikohale teie kaupmeeste nimekirja optimeerimine.

Märksõna Inspektor

See on veel üks hea võimalus saada teie alalise Amazon märksõna tööriist, mis on täielikult võimeline töötama välja kõik need soovitatud märksõnad ja muud teie toote / kategooriaga seotud paljulubavad otsingukombinatsioonid. Oma laialdase andmebaasiga, mis hõlmab umbes 40 miljonit otsinguterminit, mida elavad ostjad kasutavad Amazon, teostab märksõnainspektor kõike kõige efektiivsemate märksõnade kohta, mida teie kõige lähemal vastasel kohal on. Ja te ei satu kunagi segadusse liiga tohutute summade või toorainete komplektidega - isegi tuhandete erinevate otsinguterminitega pakitud konkurentide märksõnade nimekiri võib hõlpsasti muutuda käepäraseks arvutustabelis, mis sisaldab ainult hästi liigitatud ja sorteeritud andmeid. Ja ärge unustage, et võite kasutada seda laiahaardelist vahendit oma PPC-kampaaniate juhtimiseks ja reklaamitulemuste paremaks parandamiseks Source .

December 22, 2017