Back to Question Center
0

Kuidas parandada oma Amazon SEO?

1 answers:

Statistiliste andmete kohaselt saavad rohkem kui 55% kasutajatest, kes eelistavad veebipõhiseid ostusid teha, pöörduda Amazoni kauplemisplatvormi poole, et leida, mida nad vajavad. See on meie päevade jaoks ostjate jaoks võrdluspunkt. Kasutajad kontrollivad seda platvormi esmakordselt, kuna on olemas selged põhjused, nagu näiteks selle veebisaidi hea maine, võime võrrelda hindu ja leida veebis parim hind, võime klientide tagasiside lugeda jne.Lisaks sellele teavad kasutajad, et selle platvormi negatiivse kogemuse korral saavad nad täieliku hüvitise. Kõik need funktsioonid teevad Amazonist kasu nii ostjatele kui ka müüjatele. Sellepärast, kui soovite sihtida oma potentsiaalsete klientide suurimat hulka, on Amazon parim eesmärk nende eesmärkide saavutamiseks. Selle kauplemisplatvormi oma noteeringust kõige paremaks kasutamiseks peate kasutama mõningaid otsingumootori optimeerimise taktikke oma toodete ja äri tutvustamiseks.

Selle artikli eesmärk on aidata teil Amazon SEOi täiustada ja muuta teie tooted nähtavaks sellel suurimal jaekaubandusplatvormil.

Amazoni järjestuses olevate toodete printsiip

On mitmeid olulisi hinnetegureid, mida peate oma Amazon lehekülje parandamiseks tegema.Kui soovite luua hästi optimeeritud toodete loendi, peate teadma, millistes aspektides peate keskenduma.

Vastavalt Amazon A9 järjestuse algoritmile näeb potentsiaalne klient pärast otsingupäringut järgmist teavet:

  • kliki maht;
  • tootehind;
  • sihitud märksõnu ja sildid;
  • toote kättesaadavus (praegu saadaval või laos);
  • müügiajalugu;
  • klientide arvustused.

Kõiki neid aspekte saab jagada tegurite ja asjakohasuse teguriteks. Esimene rühm elemente näitab, mida märku Amazon kasutab auaste toodete põhjal, kui palju raha nad teevad seda tehes. Asjakohasuse tegurid on toote asjakohasus pärast kasutajaotsingut.

Olgem kõigepealt arutlusele tulemuspõhiste edutamistegurite kohta. Esiteks on see konversioonimäär. Konversioonid on nähtavad Amazoni järjestamise teguritest. Amazon näitab, et teie toode võib potentsiaalselt korralikult teisendada, saate kasutada mitut tõhusat taktikat. Kui tegemist on konversioonide selge pildi saamisega, on Amazon üsna keeruline. Teil on võimalik jälgida erinevaid näitajaid, näiteks ühikuid ja seansse, kuid kogu olukorra kontrollimiseks pole piisavalt andmeid.

Vestlusandmeid saate leida aruannetest, seejärel ettevõttearuannetest, üksikasjaliku lehe müügist ja lõpuks liiklusest. Siin peate kontrollima üksuse seansi protsenti või teisisõnu seansside arvu.

Amazoni pingeread parandamiseks peate kohandama oma ostukarp protsenti. Näiteks tellivad teie üksused tellitud kasti kohta Amazonile signaali, et teete rohkem konversiooni.

Saate mõjutada tulemuspõhist reastust piltide optimeerimise ja toodete hinnakujunduse parandamise kaudu.


Nüüd vaatame Amazoni järjestuse tegureid, mis põhinevad asjakohasusel. Asjakohasuse tegurid on kõik otsingupäringu ja teabe asjakohasus, mis on lehel esitatud.

Selleks, et muuta teie leht kasutaja päringu jaoks asjakohasemaks, peate optimeerima oma toote loendi pealkirja. Peate oma pealkirjas ja kirjelduses sisaldama kõige asjakohasemaid ja sihitud märksõnu, et aidata teie potentsiaalsetel klientidel oma tooteid lehel leida.

Peamised elemendid, mida peate oma pealkirjas lisama, on tootebränd, lühike kirjeldus (värv, suurus, materjal, kogus), toote liin ja kelle jaoks see toode on mõeldud (lapsed, täiskasvanud jne) Source . )

December 22, 2017