Back to Question Center
0

Kas mõni sissetulev Amazon märksõnaotsingu teenus või kas ma saan selle asemel tarkvara?

1 answers:

Kõik teavad, et on olemas väga palju erinevaid veebiteenuseid, Amazoni märksõnaotsingu tööriistu ja rasvarakujulisi raamistikke, et aidata teil seda väga aeganõudvat ja töömahukat tegevust teha. Kuigi mõnda neist on hõlpsasti avatud juurdepääs (vähemalt nende põhiversioonid on tasuta kättesaadavad), ülejäänud need tulevad tasulisteks pakkumisteks kas eluaegse / perioodilise tellimusega või võimalike lõivudega ühe tegevuse kohta (i. e. sõltuvalt sellest, kui palju operatsioone te tegelikult seal toimib). Aga mis siis, kui ma ütlen, et Amazonil on vaikimisi saadaval märksõnaotsingu režiim, on siiani ikka veel kasutusel, mitte iga kaupmees, kes seal müüb? Ma mõtlen, et võite saada ka toote märksõnade uurimisega - sõna otseses mõttes tühja käega.

Amazon Autofilli valik

See võib tunduda olevat no-brainer, kuid Amazoni vaikimisi automaatne täitmise võimalus on märksõnaotsingu tööriist. Muidugi, arvestades, et teil on paar seemne mõtteid või ideid pika saba otsingu variatsioon. Siin on kõik Amazoni otsingu ribal kirjutamise jätkamine ja automaatsete sisselülitamisettepanekute kasutamine teie enda jaoks.

Amazon PPC

Teine vaikimisi viis, kuidas oma toodet kõige asjakohasemate otsingu märksõnade ees asetada. Lihtsalt laske Amazonil teie jaoks tööd teha - kasutades maks-kliki-kampaaniaid, et automaatselt tõmmata uusi niši märksõnu või mitte nii populaarseid otsingusõnu, mis seni populaarsust saavad saavad. Loomulikult on ainus tingimus see, et teil on vaja objektide nimekirja ja ka selleks kulutamiseks lisa raha.

Shark Amazon Märksõna leidja

AMZ Sharki tööriist on väga lihtne viis suunata õigeid tootemärke, mis on tagatud vastavate LSI sünonüümidega kui hankida pikema saba otsingu fraase ja avastada paremaid nišivõimalusi, mida teie lähimad konkurendid on siiani kasutanud. Siin on kõik ainult siin sisestada üks seemneklaam - ja olete valmis. Kasu saada tõeliselt massiivsest loendist, mis sisaldavad praeguseks sadu kasulikke märksõna soovitusi, seotud toote-ideid ja tavapäraseid pikaajalisi otsingusuuringuid.Mõelge, mis võib teie ettevõttele sobida, ja mida tõenäoliselt tuleks tulevikus kasutada.

Müüja Peaminister

Teiste võimsate ja väga täpselt sihitud Amazoni märksõnaotsingu tööriistade seas on tõenäoliselt parim müüja, kes aitab teil kiiresti tuvastada mõned kõige kasumlikumad märksõnad ja potentsiaalselt kasumlikud pikaajalised märksõnad. saba otsingu fraasid, mis on tihedalt seotud teie turunišši või eseme kategooriaga. Isegi selle tasuta versioon osutus minu jaoks äärmiselt võitlikuks, et täita oma peamiste sihitud märksõnade peamine nimekiri. Müüja peamine versioon võib siiski aidata teil veelgi arenenumate märksõnade uurimistööde, optimeerimise ja märksõna jälgimise ülevaate abil, et sellest lõhenenud turgude konkurentsist välja pääsemine muutuks natuke paremaks Source .

December 22, 2017