Back to Question Center
0

Milline on parim viis SEO-le väliseid tagasilinke teenida?

1 answers:

Olgem silmitsi sellega - hoone välised lingid SEO on üks peamisi komponente, mis võivad juhtida oma veebisaidi või blogi paremini kokkupuudet veebiotsingus. Aga enne kui hakkate, kaaluge seda inetut tõde nende ülesehitamise kohta otsingumootori optimeerimises. Seega veenduge, et olete valmis järgmise põhitõdesid, enne kui saate mõistlikult jätkata otsingutööde jaoks väliseid tagasilinke:

 • Teil peaks olema oma veebisaidi või blogi tehnilisel tasemel hästi optimeeritud.
 • Sa peaksid ehitama kindlat saidi arhitektuuri.
 • Te peaksite oma aega ja vaeva investeerima puhtalt unikaalsesse, väärtust pakkuvasse sisusse.

Siin on mõned parimad viisid, kuidas teenida väliseid tagasilinke SEO:

1. Valige õige link kontrollija tööriist, näiteks Semalt Analyzer, Screaming Frog SEO Spider, Mozi Open Site Explorer - ma katsetasin neid praktikas paar veebisaiti ja blogisid. Töötage korralikult kõigi tehniliste vigade kindlakstegemisel, mis võivad mõjutada head kasutuskogemust järgmiste mudelite järgi:

 • Lehekülje laadimise kiirus.
 • Mobiilne tundlik veebidisain ja kasutajakogemus.
 • Veebilehtede dubleeriv sisu ja dubleeritud metaandmed.
 • 302 ümbersuunamist ja suunamisahelat.
 • 404 viga ja ülejäänud kanoonilised vead.
 • Väliste tagasilinkide ja SEO direktiivide ebaõige kasutamine (nt. g. , noindex, nofollow).

2. Keskendu kasutaja vajadustele, mitte lihtsalt manipuleerida Google'i otsingu järjestamise algoritmiga. Ma mõtlen siinkohal, et teie sisu peab andma tõelise väärtuse ja palun kasutajat. Nii investeerides oma aega ja vaeva SEO välimiste tagasilinkide loomiseks - teenides need loomulikult teie sisuga - veenduge, et teil pole vähemalt järgmisi probleeme:

 • Teie sisu ei aita reaalne kasutaja (liiga pikk või igav kirjalikult, mis vaevalt vaevata elavate otsijatega peamistesse vajadustesse).
 • aegunud sisu (pidage meeles - teie veebisait või blogi eeldatavasti mängib seda kena ja aitab kasutajal rohkem kui teie niši konkurendid).
 • Pole küllaldane põhjalik andmeteuuring (loomulikult on Google'i otsingu peal hea asi, et teil on palju volitusi, kuid see pole kindlasti piisav, et võita).
 • loetavuse ja isiksuse puudumine (kaaluge oma juhtumiuuringute, pilkupüüdevate arvutustabelite, infograafiliste andmete ja mis tahes muu väärtusliku sisu loomist, mis ahvatleb teie sihtrühma).
  Kehv visuaalset kujutist (hõlbustada lugemist täppepunktidega, peente rubriikide ja kirjeldavate loenditega, kasutada ainult talutavaid tekstikirjete blokeeringuid, kaalukaid päiseid ja pilte, samuti visuaalselt atraktiivseid fonte ja sobivaid tausta).

3. Ainult viis veebisaidi tagasiside saamiseks organisatsiooni jaoks on suhete loomine. Olgem silmitsi sellega - teie veebisait või blogi ei ole kauge saar, mida ookeani veed eraldavad. Ainult hästi ehitatud ühendused ja tervislikud suhted võivad tuua rohkem võimsaid tagasilinke ja saada veebis laialdaselt levinud. Ligikaudu iseseisvalt käitatava protsessi kasuks pean silmas järgmist:

 • Oma sisu mahutamine võib lubada mitte ainult saada rohkem tagasilinke, mis viitavad teie veebisaidile või blogile vastutasuks, vaid aitamaks oma veebisaidil või blogil luua rohkem potentsiaalseid kliente, aktsiaid, järgseid jne.
 • Tugevate ja vastastikku kasulike suhete loomine tööstuse mõjurite ja tippdialoogidega. Ärge kunagi piirake ennast selle tüütu ja üldiselt kasutu suhtlemisega külmade e-kirjade kaudu.
 • Kirjutades mõned hästi läbimõeldud ja puhtalt asjakohased kommentaarid ülekaalukalt külastatud blogidele või kõige populaarsematele veebisaitidele oma ärivaldkonnas või turunišši.
 • Pöörake oma veebisaidi või blogi üsna väärivaks, väärt selle tagasisidet kindlasti. Ma pean silmas, et saate oma asju, postitusi või väärtuslikke külalispostusi mõnel kuummalmal või kõige nõudlikumal teemal soosida - lihtsalt oma sisu reklaamimiseks ja nähtavaks nii paljudele huvilistele Internetis kui võimalik.

Lõpetuseks pidage meeles, et teie lõppeesmärk on lugeda lugematuid kommenteerimisi ja jagada populaarse sotsiaalse meedia kaudu - mõne tunni jooksul pärast viimase ajakohastatud versiooni avaldamist, värsket infosisu või uut toode või teenus. Seetõttu soovitame teie tulevase uurimistöö jaoks käsitleda sisupakkumise laia teemana. See on alati tasuline, ma olen kindel Source .

December 22, 2017