Back to Question Center
0

Millised on tagasilinkide skoori määramise viisid?

1 answers:

See artikkel on pühendatud linkide kvaliteedi teemale. Räägime viisidest, kuidas Google hindab sissetulevate lingvistide kvaliteeti ja kuidas saate lingikogumiskampaania linkide kvaliteeti mõõta. Need otsingumootori optimeerimise aspektid on kvaliteetse lingi profiili loomiseks üliolulised. Teie saidil on kvaliteetsete linkide mahlade saamiseks palju kasu. Kõigepealt suurendate oma brändijõudu oma turunišši ja veebi üldiselt. Veelgi enam, dofollow lingid on lingi mahl saidile. Kui nad pärinevad kõrgete autoriteetsete veebiallikatega, saavad nad tõsta veebisaidi väärtust ja meelitada palju uusi kliente.

On oluline teada saada linkide kvaliteet, mis viitavad saidile, kuna need lingid teenindavad edetabelit ja võivad kas parandada saidi auaste otsingutulemuste lehel või hävitada kõik teie SEO jõupingutused. Praegu ei kohelda kõiki tagasilinke võrdselt. Seal on palju rämpsposti ja petureid, kes proovivad otsingumootorit mängida ja saada lingid erinevatest mitte-orgaanilistest viisidest. Selle asemel, et lihtsalt arvutada veebisaidile viitavate väliseid linke, hindab Google ka sissetulevate linkide kvaliteeti. Täpsemalt, Google võtab arvesse kõiki saite viitavate linkide autoriteeti, asjakohasust, positsiooni ja toimetuslikku iseloomu.

Sellepärast peate hoolikalt uurima linkide väljavaateid, sest halvad lingid võivad teie kaubamärgi mainet halvendada ja löövad pingeread. Google karistab veebiallikaid, mis rikuvad selle veebimeistri juhiseid madala kvaliteediga rämpsposti linkidega. Sellepärast, kui olete märganud mõnda saidile viitavat sissetulevate lingite halbat kvaliteeti, peate kasutama Google Disavouti tööriista, et muuta need nii otsinguteenuste kui ka kasutajate jaoks kättesaamatuks.

Räägime mõned meetodid, mida Google kasutab tagasilinkide skoori määramiseks.

Aspekte, mida Google võtab arvesse tagasilinkide skoori määramisel.

Domain authority, page authority and PageRank

Üheks olulisemaks teguriks sissetulevate linkide kvaliteedi määramisel on veebiallika autoriteet mida nad tulevad. PageRanki mudel põhineb linkide omakapitalil ja linkivoolul. Mida kõrgem on saidi autor, seda rohkem väärtuslik lingi mahl, mille saad tagurpidi.

Kodulehe või veebiallika asutuse arvutamiseks võite kasutada Semalt Web Analyzer'i või Moz tööriista. Nende tööriistade abil saate määrata veebiaadressi domeeninõude ja veebilehe volitusi. Iga URL-i jaoks saad punkte 1 kuni 100. Mida kõrgemad need mõõdikud on, seda väärtuslikum on link.

Veelgi enam, võite kontrollida sissetulevate lingide volitust, kasutades Majestic SEO tarkvara. See tarkvara pakub teile selliseid näitajaid nagu Trust Flow ja Citation Flow. "Kompleksis näitavad need parameetrid URL-i lingi autoriseerimist. Mida mõlemad need mõõdikud on kõrgemad, seda väärtuslikum on selle saidi ling.

Sisuosade või veebisaidi asjakohasus

Google muutub nendel päevadel arukamaks ja võib hõlpsasti seostada veebisaidi sisuga sissetuleva lingi pannakse see sisse. Seda saab seletada Google'i esmase eesmärgiga pakkuda mitte ainult kvaliteetset, vaid ka maksimaalselt kasutaja päringu otsingutulemustele vastavat tähtsust.

Google hindab veebiallika aktuaalset asjakohasust oma sissetulevate lingidena ja nende linkide ankurdustekstidest. Sellepärast peate pöörama erilist tähelepanu oma ankru teksti asjakohasusele. Kasuta oma marginime või suuremahulist märksõna oma lingi ankru tekstiks.

Teie domeeni objektiga tihedalt seotud asjakohaste veebiallikatega tagasilinkide hankimine suurendab teie saidi hinnete positsiooni konkreetsete otsinguterminite jaoks Source .

December 22, 2017