Back to Question Center
0

Semalt: erinevad meetodid terve veebisaidi kraapimiseks

1 answers:

Nendel päevadel käsitsi või veebi kaapimise programmide abil. Veebi kraapimise tööriistad laadivad lehed alla ja vaatavad neid alla ja seejärel ekstraktid esile tõstetud andmed, ilma et see kahjustaks kvaliteeti. Kui soovite kogu veebisaiti kraapida, peate kasutama mõningaid strateegiaid ja hoolitsema sisu kvaliteedi eest.

Käsitsi kraapimine: koopia-pasta meetod:

Kogu veebisaidi kraapimiseks esimene ja kuulsam meetod on käsitsi kraapimine. Veebisisu tuleb käsitsi kopeerida ja kleepida ja klassifitseerida erinevatesse kategooriatesse. Seda meetodit kasutavad mitteprogrammeerijad, veebimeistrid ja vabakutselised, et saada andmeid ja varastada veebisisu mõne minuti pärast. Tavaliselt kasutavad häkkerid seda strateegiat ja kasutavad mitmesuguseid roboteid kogu saidi või ajaveebi käsitsi kraapimiseks.

Automaatsed kraapimismeetodid:

HTML parsimine:

HTML parsimine toimub JavaScriptiga ja sihib lineaarseid ja volditud HTML-lehekülgi. See aitab teil kogu saidi kahe tunni jooksul kraapida. See on üks kiiremaid ja täpsemaid tekste või andmete kogumise meetodeid, mis võimaldavad täielikult nii põhilisi kui ka keerukaid saite kraapida.

DOM parsimine:

DOM või dokumendiobjekti mudel on veel üks tõhus viis kogu veebisaidi kraapimiseks. Tavaliselt käsitleb see XML-faile ja seda kasutavad programmeerijad, kes soovivad oma struktureeritud andmete põhjaliku ülevaate saada. Võite kasutada DOM-i parsereid, et saada kasulikku teavet sisaldavad sõlmed. XPath on võimas DOM-i parser, mis hävitab teie kogu veebisaidi ja mida saab integreerida täieõiguslike veebibrauseritega nagu Chrome, Internet Explorer ja Mozilla. Selle meetodiga raputatud veebisaidid peaksid sisaldama soovitud tulemuste dünaamilist sisu.

Vertikaalne liitmine:

Vertikaalset koondamist eelistavad suured kaubamärgid ja IT-ettevõtted. Seda meetodit kasutatakse konkreetsete veebisaitide ja ajaveebide sihtimiseks ja andmete kogumiseks, salvestades neid pilves. Andmete loomine ja jälgimine konkreetsete vertikaalide jaoks saab teha selle lahe meetodi abil. Nii et te ei pea muretsema kaadetud andmete kvaliteedi pärast, kuna see on alati suurepärane!

XPath:

XPathi või XML-teeki keel on päringukeele, mis kraapib andmeid nii XML-dokumentidest kui ka keerulistest veebisaitidest. Kuna XML-dokumentidega on keeruline tegeleda, on XPath ainus võimalus andmete hankimiseks ja selle kvaliteedi säilitamiseks. Seda tehnikat saate kasutada koos DOM-i analüüsimise ja andmete hankimisega nii blogidest kui ka reisi veebisaitidelt.

Google Docs:

Google Docsi saate kasutada võimas kaabitsadena ja kogu veebisaitidelt andmeid välja võtta. See on kuulus professionaalide ja veebisaitide omanike seas. See meetod on kasulik neile, kes otsivad kogu saidi või paar lehekülge mõne sekundi jooksul kraapima. Saate või ei pruugi kasutada skannitud andmete kvaliteedi kontrollimiseks Data Patterni valikut.

Teksti sobivuse mudel:

See on regulaaravaldiste sobitamise meetod, mis võib kogu Pythonis ja Perlis veebisaite välja võtta. See meetod on tuntud programmeerijate ja arendajate seas ning aitab kärpida teavet keerulistest blogidest ja uudisteväljaannetest Source .

December 22, 2017