Back to Question Center
0

Mida tuleks meeles pidada, kui ehitada asjakohaseid tagasilinke tipptasemel SEO jaoks?

1 answers:

Pole vaja öelda, et asjakohaste tagasilinkide loomine SEO jaoks on õige tee peidetud asju, mida peab silmas pidama iga algaja veebihaldur ja saidi omanik. See on tõsi, peamiselt seetõttu, et kogu protsess, mille käigus luuakse puhtalt asjakohaseid tagasilinke, mis ei kahjusta teie pingereas kunagi, on palju samme ja külgi. Ja liiga sageli hoides eemal messing asju, osutub palju keerulisemaks, kui enamik meist võib mõelda. Sellepärast ma näitan sulle kõige sagedasemaid lõkse kvaliteedi linkide loomise kohta. Tea, mida tuleks vältida mis tahes hinnaga - või vähemalt fikseerida kohe, kui avastate need oma veebisaidil või blogis. Ma mõtlen mõnda järgmistest viga võib hõlpsasti muuta isegi teie kõige asjakohasemad tagasilinkid kasutuks rämpsuks - peaaegu mitte mingil ajal. Veelgi enam - kui tegemist on äärmuslike probleemidega, võib ainult üks mürgine link võib pöördumatult mõjutada teie pikaajalist SEO toimivust pikemas perspektiivis.

Ilmsed vigu

Teil oleks parem siin lühidalt tutvuda. Ärge jätke vahele neid ilmselgeid vigu - küsige endalt, kas teil on tõesti kõik paigas, ja teie veebisait või blogi pole kunagi seotud:

  • halbu või isegi kahtlaste mainega veebisaitide või blogidega (rääkimata juba Google'i indeksist keelustatud teemadest);
  • asjassepuutuvad nišiallikad või ükskõik millised asukohad, millel on suhted kõige rämpspostiga tööstusega, nagu abielurikkumine, hasartmängud või apteek;
  • kolmanda osapoole allikad, mis näevad välja nagu tavalised veebisaidid, ajaveebid või foorumid, kuid millel on oma linkide profiilis palju näiliselt asjakohaseid tagasilinke või pakutakse neile müügiks ja / või vahetamiseks.

Kõik peaks seal olema iseenesestmõistetav, kuna mõne äsja mainitud võimaluse taotlemine kahjustab tõenäoliselt teie praegust otsingu paremusjärjestust, selle asemel, et saada oma strateegiast mõõdetavat paranemist SEO mastaabis. Kui me panime isegi selgeid asju veatult selgeks, juhatan ma alla paar tõenäoliselt kõige ohtlikest, kuid veel sageli alahinnatud vigadest. Kui tegemist on asjakohaste tagasilinkide loomisega, siis siin tavaliselt mänguga tapetakse:

  • Vale ankur tekst

Kunagi vali linkteksti ankurid juhuslikult ja ärge kasutage neid pimedas viisil. Ma soovitan tungivalt teemasse sügavamat põnevat, sest ainult kindlad kaubanduslikud ankrud, mis looduslikult otsivad, võivad tõesti teie konversioone tõsta. Kahane tõde on see, et täiesti vale või isegi osaliselt vigane tekstikinnitus võib teie jaoks täiesti trahvi ja asjakohase tagasilinke tegutseda reastuse tõttu või isegi käsitsi karistamise tõttu.

  • DoFollow / NoFollow atribuutide ebaõige kasutamine

Nagu eelmine, põhjalikum uuring. Muidugi, ainult DoFollow lingid võib tegelikult rahuldada SEO suuremahuliste. Samal ajal - kui te manipuleerite või pisut ületate nendega - on kõik tõenäoliselt samavõrd rasked tagajärjed.

  • Ebaühtlane järsk laiendus

Olgem sellega silmitsi - isegi kui sul on kena õnnelik võit, avastades palju häid ja usaldusväärseid, sidemeid, te ei tohiks kunagi kiirustada - lihtsalt kasutada kõiki uusi võimalusi mitme tunni jooksul või üleöö. Ja mis tahes järsk suurenemine - kas linkide kvaliteedi või kvantiteediga - ei ole kindlasti asi, kellest kiidetakse. Pidage meeles, et asjakohaste linkide loomine, mis teeniks teid püsivalt oma parimaks tulemusteks SEO-is all about balance Source . Ärge kunagi kartke ennast uuesti küsida: kas kõik näeb välja loomulikult? Kas olete kulutanud piisavalt aega õigete allikate valimisel? Kas olete kindel, et kõik lingid on olemas ja tehtud ainult selge eesmärgi saavutamiseks?

December 22, 2017