Back to Question Center
0

Semalt aktsiad 5 Trending sisu või andmete kraapimise tehnikat

1 answers:

Veebi kaapimine on andmetöötluse täiustatud vorm või sisu kaevandamine. Selle tehnika eesmärgiks on saada erinevatelt veebilehtedelt kasulikku teavet ja muuta see arusaadavaks vorminguks, näiteks arvutustabelid, CSV-failid ja andmebaas. On ohutu märkida, et andmete kogumisel on arvukalt potentsiaalseid stsenaariume ning riiklikud instituudid, ettevõtted, spetsialistid, teadlased ja mittetulundusühingud koguvad peaaegu iga päev andmeid. Andmete sihitud andmete hankimine blogidest ja saitidest aitab meil meie ettevõtetes teha tõhusaid otsuseid. Nendel päevadel on järgnevad viie andmete või sisu eemaldamise tehnikad.

1. HTML-sisu

Kõik veebisaidid põhinevad HTML-il, mida peetakse veebisaitide arendamise põhikeeleks. Sellistes andmetes või sisu kriidistamistehnikates ilmub HTML-vormingus määratletud sisu sulgudes ja kaabitakse loetavas vormingus. Selle tehnika eesmärk on lugeda HTML-dokumente ja muuta need nähtavateks veebilehtedeks. Content Grabber on selline andmete kaapimise tööriist , mis aitab HTML-dokumentides andmeid hõlpsalt ekstraktida.

2. Dünaamiline veebisaidi tehnik

Oleks keeruline teostada andmete hankimist erinevates dünaamilistes saitidel. Seega peate mõistma, kuidas JavaScript toimib ja kuidas dünaamilistest veebisaitidelt andmeid selle abil eraldada. Näiteks HTML-skriptide abil saate muuta organiseerimata andmeid organiseeritud kujul, täiustada oma veebiteenuseid ja parandada veebisaidi üldist toimivust.Andmete õigeks hankimiseks peate kasutama õiget tarkvara, näiteks importi. io, mida tuleb natuke korrigeerida, nii et teie dünaamiline sisu jääb märgini.

3. XPath Technique

XPath tehnika on veebikaabitsa kriitiline aspekt. See on üldine süntaks XML-i ja HTML-vormingute elementide valimiseks. Iga kord, kui teete esile andmed, mida soovite ekstrakti, muudab teie valitud skreeper selle loetavaks ja skaalautuvas vormis. Enamik veebihokkimisvahendeid eemaldab veebilehtedelt teavet ainult siis, kui te neid esile tõstatate, kuid XPath-põhised tööriistad haldavad teie andmete valikut ja väljavõtteid, lihtsustades teie tööd.

4. Regulaaravaldised

Regulaaravaldiste abil on meil lihtne kirjutada soovide väljendusi stringidena ja ekstraheerida kasulikku teksti hiiglaslikest veebisaitidest. Kimono kasutamine võimaldab Internetis täita erinevaid ülesandeid ja suudab paremini juhtida regulaaravaldisi. Näiteks kui üks veebileht sisaldab kogu ettevõtte aadressi ja kontaktandmeid, saate neid andmeid hõlpsasti Kimono abil salvestada ja salvestada, näiteks veebi kaapimise programmid. Samuti võite proovida regulaaravaldisi, et jagada aadressi tekstid eraldi ridadeks lihtsamaks.

5. Semantiline märkide tunnustamine

Kruvitud veebilehed võivad hõlmata semantilist meikut, märkimisi või metaandmeid ning seda teavet kasutatakse konkreetsete andmikute leidmiseks. Kui märkus on veebisaidile manustatud, on semantilise märkuse tuvastamine ainus meetod, mis kuvab soovitud tulemusi ja säilitab teie väljavõtteandmed ilma kvaliteedi ohtu seadmata. Nii saate kasutada veebikaabitsa (37), mis võimaldab andmete skeemi ja erinevate veebisaitide kasulikke juhiseid alla laadida Source .

December 22, 2017