Back to Question Center
0

Semalt: 4 andmekaugustööriistad, mis säästab teie aega

1 answers:

Programmeerimine peab olema andmeteaduse osa. On vaja arendada suurepäraseid programmeerimisoskusi, et andmeid käsitsi kraapida. Kuid mõned inimesed ei saa õppida erinevaid kodeerimiskeele ja otsima sobivaid alternatiive. Järgmised andmete kaapamisvahendid sobivad suurepäraselt mitte-programmeerijatele.

1. Kimono Labs

Kimono Labs on juba mõnda aega olnud. See on üks parimaid ja hämmastavaid andmetöötlusrakendusi. See avatud lähtekoodiga programm sisaldab 15-päevast prooviversiooni, kuid saadaval on ka selle tasuta versioon. Kimono Labs kraabib kogu veebisaiti, alates andmete kogumisest kuni kraapimiseni ja valideerimiseni ja kasutuselevõtmiseni. Kimono Labs toimib ka võimas veebi-indeksoijana ja seda saab kasutada ilma koodita. Pealegi võimaldab see teil samaaegselt kraapida suurt hulka saite ega kahjustada üldse kvaliteeti. Kimono Labs on alati esimene ettevõtete valik, mida kasutatakse andmete kogumiseks, visualiseerimiseks ja organiseerimiseks. Samuti rakendab kasutaja nende jaoks suuredandmete analüüse, muutes nende töö lihtsamaks.

2. Import. io

Andmete kraapimine mitteprogrammeerijate jaoks ei olnud kunagi nii lihtne. See on ekspertide poolt loodud automaatne veebiekstraktsiooniplatvorm ja väidab, et on siiani kogunud palju veebisaite. Import. io on suurepärane mitte ainult mitte-programmeerijatele, vaid ka andmeteadlastele. See tööriist tuvastab automaatselt teile parima informatsiooni enne selle töötlemise alustamist ja seda kasutab ka tekstitöötluse eksperte. Selle hüperparameetrid muudavad teie jaoks lihtsaks valeandmete valimiseks ja soovitud formaadiks kraapimiseks.

3. Facebooki ja Twitteri API-d

Sotsiaalse meedia eksperdid, alustajad ja mitteprogrammeerijad, Facebooki ja Twitteri API-d on üsna tõhusad. Nad pakuvad andmete kogumise teenuseid konkreetsete API-de abil ja võtavad ainult mõne minuti, et teie andmed saaksid soovitud formaadis kraapida. Ta kasutab kindlaksmääratud allikaid andmekogumite loomiseks ja indekseerib teie veebilehti aeg-ajalt ilma programmeerimisoskuste ja tehniliste teadmisteta. API-programmid aitavad lahendada erinevaid andmeprobleeme, tuvastada ja muuta tekstis tehtud vigu ning saada kasutajatelt kvaliteetset teavet nii piltidel kui ka videotes.

4. Scraper (Chrome Extension)

Kui kasutate Google Chrome'i regulaarselt ja see on teie peamine veebibrauser, proovige lihtsalt Scraperit. See on üks parimaid ja tõhusamaid andmete kogumise programme. See on ehitatud masin õppe tehnoloogia ja on spetsiaalselt mõeldud mitte-programmeerijatele. Kaabitsa saab teile kasulikku teavet ja sellel on palju väljapaistvaid funktsioone. Selle rämpsposti avastamise võimalus võimaldab teil rämpssisuandmetest lahti saada ja korraldab teavet vastavalt teie vajadustele ilma õigekirja- ja grammatiliste vigadeta. Kaabrik aitab analüüsida postituskommentaarid ja e-kirju, saada teile hästi väljavõtteid ja määrata, kas see on teie ettevõttele kasulik või mitte.

Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise tööriistadest ei tähenda eespool nimetatud 4 teenust, et peaksite olema tehniliselt mõttetu. Samuti ei pea te andmekaabitsa jaoks kasutama programmeerimiskeele,. Sa pead lihtsalt neid installima ja aktiveerima, et saada kasu oma valikutest ja andmete kaapimise funktsioonidest Source .

December 22, 2017