Back to Question Center
0

Semalt: veebi kraapimise andmebaas. HTML-skreeper ja eelised, mida see pakub ettevõtetele

1 answers:

HTML-skreeper on vahend, mis kergendab HTML-i veebilehti. Me teame, et enamus suured veebisaidid on kirjutatud HTML-i abil. See tähendab, et iga lehekülg, mida näeme, on struktureeritud dokument. HTML-skreeperi abil saame saada andmeid erinevatest veebilehtedest ja teisendada need lugemis- ja skaalautuvas vormingus nagu CSV ja JSON. See on ohutu mainida, et HTML-kaabits on üks kõige kasulikumaid ja hämmastavaid veebihakke ja andmeedastusvahendeid võrgus. Selle peamised eelised on allpool arutatud.

1. Salvestab meie aja

HTML-skreeperiga saate hõlpsalt dünaamilistest veebisaitidest teavet hankida. HTML-lehtedega tegelemiseks ei ole vaja mingit muud vahendit, kuna see on kõikehõlmav programm, mille abil saate välja lugeda ja sisukaid andmeid. Erinevalt teistest tavapärasest andmete kogumise rakendustest ei võta HTML-skreeper palju aega. Selle asemel kasutab see dünaamiliste ja täiustatud veebisaitide teavet vaid mõne sekundi jooksul. Seevastu võivad teised kaaperdamisteenused kesta seitsme kuni kümne päeva võrra ja raiskavad palju aega ja energiat.

2. Kiirus ja kaitse

Enamik veebi kraapimise rakendusi on aeglasemad kui API-kõned, mõned ei paku internetis mingit kaitset. Erinevalt neist andmete kogumise teenustest HTML-skreeper täidab oma ülesandeid suurel kiirusel ja suudab töödelda kuni kümme tuhat veebilehte 20-30 minutit. Peale selle tagab selle tööriista täieliku turvalisuse ja privaatsuse. See tähendab, et te ei pea muretsema oma kraapitud andmete ohutuse pärast, kuna seda ei saa kunagi kolmandate isikutega jagada.

3. Suur hooldus ja täpsus

HTML-kaabits on üks neist andmekritimistööriistadest , mis tagavad hea hoolduse ja täpsuse. See tähendab, et väljavõtteandmed on veadeta ja ei sisalda eksitavaid sõnu. Õnneks ei vaja see veebipuhastuse tehnoloogia hooldust ja kvaliteetset tulemust.

4. Aitab teil püsida konkurentsis

Selles andmepõhises maailmas peame olema valvsad, kuna võrguteenus hoiab iga sekundi jooksul muutusi. Kui me tahame saada õigeid andmeid, peaksime kasutama HTML-kaabitsit. Tegelikult aitab see tööriist alustavatel ettevõtetel sammu võrra oma konkurentide ees. HTML-skreeperiga saate koguda, korraldada, kraapida ja kvaliteetset teavet eksportida mõne minuti jooksul. Lisaks sellele aitab see andmete kogumise teenus jälgida praeguseid turusuundumusi ja annab teavet konkurentide veebilehtede kohta. See võib välja anda sisukaid ja loetavaid andmeid, ohustamata kvaliteeti. Seega on HTML-skreeper eelistatud organisatsioonide ja ettevõtete valik üle kogu maailma.

5. Pakkumised katkiste URL-idega

Mõnikord leiame purunenud URL-id ja soovime ikkagi oma teavet hankida. HTML-skreeperiga on kõigil kergesti võimalik saada andmeid katkiste veebilinkide, veebipõhiste raamatukogude ja XHMTL-i fragmentide kohta. Sellel on erinevad laiendused, nagu Loofah ja Sanitize, ja see aitab katki linke koheselt puhastada. See kraapimine võib tõmmata andmeid nii HTML- kui ka XML-failidelt ning annab lühikese aja jooksul täpsed andmed Source .

December 22, 2017