Back to Question Center
0

Veebi kraapimisõpetus Semalt Expertilt mitteprofessionaalide kasutajatele

1 answers:

Tänapäeval on internet olnud number üks allikas, kus enamik juhte ja veebi otsijad otsivad vajalikke andmeid. Veeb on suur platvorm ja inimesed peavad kasutama õigeid tööriistu kogu soovitud teabe hankimiseks. Üks tähtsamaid asju on saada teada, kuidas õiget andmekogumit jälgida. Näiteks võivad nad soovida kraavi õlleandmebaasi kraapida ja neid hiljem analüüsida.

Esiteks peavad kasutajad teadma, kuidas nad saavad oma projekte alustada. Kui nad soovivad, saavad nad Pythoni kaudu veebisaiti abil kraapida käsitööõlide andmekogu.

Veebi kraapimine: efektiivne kaevandamise tööriist

Veebihistamine võib aidata veebiotsijatel automaatselt leida mitmeid andmeid mitmesugustelt veebisaitidelt kogu võrgus. See on väga efektiivne tööriist, mis suudab mõne minuti jooksul konkreetseid tulemusi anda. Tänaseks kasutavad paljud vahendajad selle tööriista hindade, toodete loendite jms väljavõtmiseks. Näiteks võivad kasutajad koodi veebiserverit kodeerida, et anda neile huvipakkuvate toodete loend, samuti nende hinnang e-poe veebisaidilt. Veebisaidi kraapimine on tõhus viis vajalike andmete kogumiseks ja pakutavate toodete või teenuste kvaliteedi parandamiseks.

planeerimine

Veebiotsijad, kes soovivad luua skreeperi loogika, peavad oma plaanid tegema. Esiteks peavad nad otsustama, millist teavet nad soovivad sellelt või sellelt veebisaidilt koguda. Näiteks võivad nad soovida väljavõtteid sisaldavaid lehti, mis sisaldavad teavet käsitööõlluse kohta. Ja see ei ole suur probleem, sest selle teabe saamiseks on palju veebisaite.

Kontrollige HTML-koodi

Kui nad tahavad, et nende kaabits leiab kogu käsitööõlla puudutavat teavet, peavad nad vaatama käsitöö õlu erilist koodi (HTML) veebileht. Nad peavad meeles pidama, et enamik veebibrausereid pakuvad võimalust veebikeskkonna HTML-lähtekoodi tuvastamiseks lihtsalt klõpsuga. Näiteks Google Chrome'is saavad veebiotsijad teatud veebisaidil elementi paremklõpsata ja seejärel klõpsata HTML-koodi vaatamiseks valikul "Kontrollida".

Õlle ja õlletehased. Andmebaasid

Õlletehase andmebaasi on lihtne luua. Veebiotsijad peavad lihtsalt andmekogumis valima kõik asjakohased veerud, eemaldama kõik duplikaadid ja seejärel lähtestama. Indeksi lähtestamisel looge iga õlletehase jaoks spetsiaalne tunnus. Neid on vaja sellist identifikaatorit õlleandmete kogumi loomiseks, kuna neil on võimalus seostada õlut konkreetse õlletoote idiga. Samuti võivad nad koostada õlleandmeid ja asendada kõik korduvad andmed õlletehaste kohta, nt nimed ja asukohad. Siis saavad nad iga õlletehas sobitada teatud õllega.

Kasuta muutujaid, nagu linn ja riik

Õlletootjate andmekogu abil on võimalik teha veerud õlletehaste asukohale, nagu linn ja riik, kus iga õlletehas asub. Nad saavad eraldada nende kahe muutuja, kasutades jagatud funktsiooni Source .

December 22, 2017