Back to Question Center
0

Semalt: tasuta veebilõikamine tarkvara uutele inimestele ja tõelistele kasutajatele

1 answers:

Erinevalt programmeerijast ei saa programmeerija kirjutada koode ja tal pole tehnilisi oskusi. Pealegi on ta matemaatika vallas nõrk ja otsib alati lihtsaid viise andmete kraapimiseks või eraldamiseks, täites oma online-ülesandeid. Kui olete mitmesuguste ülesannete täitmata jätnud programmeerija, võite proovida neid tarkvara või rakendusi veebisaitide kraapimiseks.

Kaabits

Kaabits on võimas Google Chrome'i laiendus. See on lihtne, kuid hämmastav rakendus ühe või mitme lehe kraapimiseks ja arvutustabelites olevate andmete teisendamiseks. Seda programmi saate kasutada ainult siis, kui teil on peamine veebibrauser Chrome.

Skreeper skannib teie veebisaite automaatselt ja võtab andmeid vastavalt teie vajadustele. See ei paku lugematuid valikuid, kuid sellel on kasutajasõbralik liides.

Twitter ja Facebook APIs

Kasutades Facebooki ja Twitteri API-sid, on teil lihtne koguda andmeid paljudelt veebisaitidelt. Võite ka analüüsida oma konkurentide saite ja jälgida nende märksõnu. API on liides, mis võimaldab 30-osalist tööriista juurdepääsu programmidele ühiskondlikus meedias. Facebooki ja Twitteri API-sid saab mitmel viisil integreerida; saate koguda, skannida ja väljavõtteid nii palju sotsiaalse meedia profiile kui soovite.

Import. io

See on võimas ja üks parimaid veebihakke ja andmekaevandamise programme. Import. io on number üks mitteprogrammeerijate ja veebirakenduse arendajate valik. Saate seda tööriista kasutada erinevate URL-ide andmete hõõrumiseks ja oma vajadustele vastavate API-de loomiseks. Impordi abil. io, saad kindlasti mõne sekundi jooksul soovitud tulemusi. See programm võimaldab teil valida andmed ja määrata veebilehtede oma nuppude ja nuppude abil. Ta uurib erinevaid veebisaite, et saaksite leida õigeid andmeid.

Kimono Labs

Kimono Labs on ainus see nimekiri, mis on saadaval nii tasuta kui ka tasulistes versioonides. Kui te ei ole programmeerija, peaksite selle tasuta versiooni valima ja ei pea kulutama liiga palju andmeid andmete kogumise projektide jaoks. Ja kui olete programmeerija või professionaalne arendaja, soovitatakse teil kasutada oma tasulist versiooni, mis maksab teile midagi vastavalt teie vajadustele ja valitud plaanilt 20 dollarilt 30 dollarini.

Need veebihistamisrakendused sobivad programmeerijatele. Neid on lihtne kasutada ja nendega on kaasas veebipõhine tugi. Pealegi, kõik need rakendused kraapivad nii põhi- kui ka täiustatud saitidelt ja blogidelt andmeid, ilma aja ja kvaliteedi ohtu seadmata. Viimaseks, kuid mitte vähemal määral, saavad need rakendused teie andmeid täpselt muuta ja õigekirjavigu kõrvaldada Source .

December 22, 2017