Back to Question Center
0

Tutvuge kõige kuulsama sisuga kaevandamise ja veebiandmete kaapimise tööriistadega, mis päästavad meie aja - Semalt Review

1 answers:

Veebihistamise tööriistad on mõeldud koguma sisukat teavet veebisaitidelt. Nad täidavad oma funktsioone Java, C ++, Python, Ruby, samuti teiste programmide keeles. Mõned veebihakkamise ja sisu kaevandamisteenused on piisavalt lahedad, et saada täpsed ja veadeta andmed mõne sekundi jooksul. Allpool on juttu mõnest kõige uskumatumast rakendusest:

1. Screen Scraper

See on üks parimaid ja kuulsamaid sisu hõivamise vahendeid net. Screen Scraper tegeleb palju ülesandeid, mis on seotud täpse andmete kogumise ja navigeerimisega. Saate seda tööriista kasutada ainult siis, kui teil on piisavalt tokeniseerimist või programmeerimisoskusi. Tarkvara käivitamine on ise lihtsus. Peate lihtsalt alla laadima ja aktiveerima, lisama oma puhverserveri ja alustama oma tegevuste loendi salvestamist. See tööriist loob koodide abil erinevad ekstraktsioonimustrid ja töötab nii JavaScript kui ka HTML-iga. Screen Scraperi parim omadus on see, et seda on lihtne kasutada ja seda saab mugavalt Citrix-platvormiga testida. Põhimõtteliselt aitab see teenus meil kirjutada lihtsaid skripte ja võimaldab meil ekstraheeritud teavet allalaadida teksti-, eksemplari- ja CSV-vormingus.

2. Import. io

See on üks kõige kasulikum ja uskumatumad andmete kogumise teenused, mis säästab meie aega. Import. io on terviklik tasuta töölauarakendus, mis aitab katkestada kasulikke andmeid piiramatul hulgal saitidel ja blogidel. See teenus käsitleb meie veebilehti potentsiaalse andmeallikana API-de loomiseks. Seega säästab see meie aega ja sobib ettevõtetele ja suurtele ettevõtetele. Import. io ei töötle lehti, mille olete varem töödelnud. Ainuke impordi puudus. Io on see, et ta ei saa navigeerida ühest kohast teise. See tähendab, et peate sisestama URL-id, mida soovite andmeid käsitsi eemaldada.

3. Uipath

See on uuendatud andmete kraapimise teenus. Uipath on spetsialiseerunud oma kasutajate andmete ja kaevandamisteabe kaapimisele. See võib korraga täita mitu ülesannet ja sobib nii kodeerijatele kui ka kodeerijatele. Lisaks sellele on sellel programmil suurepärased lehe navigeerimisfunktsioonid ja see võib PDF-faile kraapida, saada soovitud tulemusi ja säästa aega andmete ekstraktsioonil. Peate lihtsalt avama nõustaja, mainima URL-i, kuhu soovite andmeid pritsida, ja Uipath hakkab oma funktsiooni täitma. See rakendus kergesti kaevab läbi välklambi ja saab lugeda ja mastaabitavaid andmeid mõne minuti jooksul. Võite saada puhta CSV ja Exceli dokumente. Uipathi lisatasuprogramm ei sobi alustamiseks, kuna see on natuke hinnaline.

4. Kimono Labs

Kimono Labs on esimene programmeerijate, ajakirjanike, vabakutseliste, veebimeistrite, ettevõtete ja mittetehniliste üksikisikute valik. See teostab samaaegselt mitut andmete kaapimise ja sisu hõivamise ülesandeid. See tööriist on powered by live data extraction funktsioon, mis võimaldab vaadata ja jälgida andmete kvaliteeti selle kraapimisel. Ka Kimono Labs sobib peaaegu kõigi veebibrauserite ja operatsioonisüsteemidega. See ei paku ühtegi lehel olevat navigatsiooniseadet ja peate kulutama Kimono Labside koolitamiseks enne andmete väljatõmbamist soovitud formaadis Source .

December 22, 2017