Back to Question Center
0

Mis on HTML Text Extractor? - Semalt ülevaade

1 answers:

HTML-tekstiekstraktor on lihtne veebi lehe teksti vaatamiseks ja salvestamiseks. Selle tööriista abil saate HTML-dokumente kraapida ja mõne sekundi jooksul saada olulist teavet. Kui olete pettunud, kuna saidil on valimata tekst ja otsite õiget lahendust, on HTML-tekstivõistja teile õige valik.

HTML-teksti väljastajal on palju funktsioone. Mõned neist on allpool arutatud.

1. Sobib programmeerijatele

Programmeerijatele ja mitteprogrammeerijatele HTML-tekstiekstraktor ekstraktib koodid ja teksti soovitud veebilehtedelt. Selle tööriista kasutamiseks pole teil vaja programmeerimisoskusi. Selle asemel, et oma tööd teha, peate HTML-i ja Pythoni põhiteadmisi tundma õppima. See tööriist ei sobi mitte ainult programmeerijatele, vaid ka ettevõtetele, alustajatele, ajakirjanikele ja õpilastele.

2. Veebikunstniku HTML-tekstivõistja

Veebikunstnik vastutab oma klientidele suurepäraste kujunduste ja loominguliste veebilehtede loomise eest. Kui olete professionaalne veebidisainer ja teil on suur hulk HTML-faile, mida soovite väljavõtte tegemiseks proovida, peate HTML-vormingus tekstiekstraktorit proovima. See tööriist tagab teie kaitstuse ja privaatsuse Internetis, saades teile hästi kraapitud andmed. Lisaks kogub ja väljavõtteid piltidelt ja videodelt pärinevast teabest, nii et teil on lihtne illustreerivaid kujundusi luua.

3. Kõigi operatsioonisüsteemide HTML-tekstiekstraktor

Üks HTML-tekstiekstraktori kõige iseloomulikumaid tunnuseid on see, et see töötab kõigis Windowsi süsteemides. Lisaks sellele saab selle tööriista integreerida mis tahes veebibrauseriga ja on suurepärane Windows 98, Me, 2000, NT, Vista, XP, 7 ja 8 kasutajate jaoks.See unzip teie fail ja ekstraheerib teksti loetavas vormingus.

4. See loob ja haldab agente ja skripte

HTML-tekstiekstraktoriga saavad veebimeistrid lihtsalt luua ja hallata nii skripte kui ka agente. Ta rakendab massilise kohandamise meetmeid kergesti ja täidab oma kasutajatele erinevaid ülesandeid.

5. Saate muuta struktureerimata andmed kasutatavaks teabeks

HTML-teksti väljastaja abil saate struktureerimata andmeid hõlpsasti ja hõlpsasti loetavaks teabeks muuta. Selle tööriista kasutamiseks ei ole vaja mingeid programmeerimisoskusi. See skannib kõigepealt teie HTML-dokumente ja pakub vähemalt 40 normaliseerimismalli, millest on lihtne valida andmete importimine.

6. Hea uudiste veebisaitidele

The New York Times, CNN, BBC ja Washington Post on mõned kõige kuulsamad uudiste veebisaidid. HTML-teksti väljastusseadmega võite hõlpsalt andmeid nendelt saitidelt ekstraktida. See annab teile kvaliteetseid tulemusi ja parandab kõik olulised ja väiksemad vead kergesti. Selle tööriista abil saate luua kvaliteetset sisu ja saada see veebisaidile paremaks otsingumootori pingerida.

7. Paindlikud makseplaanid

Viimane, kuid mitte vähem oluline HTML-tekstiekstraktor sobib alustamiseks ja on varustatud erinevate lisatasutakavadega. Näiteks võite valida oma põhiplaani, kui teil on privaatne blog ja ei saa endale lubada kallite tehingute tegemist. Põhiplaan maksab teile 20 dollarit kuus ja avab sulle palju funktsioone ja võimalusi. Kuid selle 14-päevane prooviversioon on saadaval ka Source .

December 22, 2017