Back to Question Center
0

Kas soovite veebiandmeid kraapida? Semalt tutvustab tasuta veebiandmete kogumise tarkvara

1 answers:

Veebisaidilt teabe saamine on keeruline meetod, mida kasutavad erinevad ettevõtted. Organisatsioonid, kes soovivad koguda teatud mahtude andmeid, saavad kasu järgmistest programmidest:

1. Kaabits

Kaabits on Chrome'i laiendus, millel on lai valik funktsioone. See pole mitte ainult andmete kaabits, vaid märksõna teadlane. See ei ole liiga keerukas tööriist, mis suudab teie andmeid Google'i arvutustabeleid eksportida. Teie andmed kopeeritakse ja salvestatakse arvutustabelites, tänu sellele, et OAuth seda võimaldab. Skreeper on suurepärane nii programmeerijatele kui ka mitteprogrammeerijatele.

2. Web Harvest

Web Harvest on erinevad konfiguratsioonivõimalused ja see on suurepärane avatud lähtekoodiga andmete hankimise programm. See on kirjutatud Java-s ja kogub andmeid nii põhi- kui ka täiustatud veebisaitidelt. Web Harvest on peamiselt suunatud XML- või HTML-põhistele veebilehtedele.

3. Scrapy

Scrapy on veel üks imeline andmete kaapimise tööriist . See on täieõiguslik indekseeritav raamistik, millel on kümneid funktsioone ja võimalusi. Scrappy töötab kiiresti ja annab teile soovitud andmete vormingu. Seda saab kasutada ainult siis, kui olete oma seadmes installinud Pythoni. Pealegi peate selle programmeerimiskeele mõistma.

4. FMiner

FMiner on üks parimaid ja kõige kasulikumaid andmete väljavõtmise tööriistu. Võrreldes teiste sarnaste programmidega, on FMineri töökindlus ja paremad funktsioonid. See tõmbab andmeid ka kõige keerulisematest veebisaitidest ja toetab JavaScripti ja AJAX-vorminguid. Samuti saadetakse teile andmed MySQL ja Oracle'i vormingus, olenevalt teie vajadustest.

5. Outwit

OutWit on üks kõige lahedamaid ja kõige kasulikumaid andmete väljavõtmise programme. See on Firefoxi laiendus koos andmete kogumise omadustega. Outwit lihtsustab teie veebiotsingut ja aitab sirvida erinevaid veebisaite automaatselt.

6. Andmete tööriistariba

Andmete tööriistariba saab automaatselt andmete kogumise protsessi lihtsaks muuta. Kui soovite koguda andmeid erinevatelt veebilehtedelt ja saada teavet punktide kohta, peate proovima Andmete tööriistariba.

8. iMacros

iMacrosi parim omadus on see, et see võib automatiseerida korduvaid ülesandeid. Kas soovite seda Firefoxis või Google Chrome'is kasutada, toetab iMacros kõiki brausereid ja aitab teil liikuda suurel hulgal veebilehtedel. Lisaks aitab see veebitabelite ja loendite teisendamist kasutatavaks teabeks.

9. Google Web Scraper

See on brauseripõhine andmeedastusprogramm, mis töötab nagu Outwit ja Import. io. Google'i Web-kaabits on mõeldud nii teksti- kui ka PDF-failide andmete hankimiseks. Te peate vajalike andmete esiletõstmiseks ja see tööriist annab teile soovitud koopiad tund. Saate salvestada oma andmed Google Drive'i.

10. Extracty

Extracty on suhteliselt uus, kuid hämmastav kraapimisprogramm, mida toetab masin õppe tehnoloogia. Saate selle programmi abil luua API-sid ja indekseerida kogu veebisait mõne sekundi jooksul Source .

December 22, 2017