Back to Question Center
0

Octoparse: tõhus Web Extractor tööriist - Semalt Expert

1 answers:

Veebihistamine on väga tõhus vahend nii veebikasutajatele kui ka ettevõtetele, kes püüavad leida suur osa infot veebist erinevatelt veebisaitidelt, nagu Facebook, Amazon, eBay automaatselt. Octoparse on suurepärane kaabitsa tarkvaraprogramm, mis pakub kasutajatele suurepäraseid pakette, et koguda andmeid ja muuta need visuaalseteks failideks nagu HTML, Excel ja TXT. Järgmised on mõned suurepärased optsioonid, mida pakub Octoparse:

Dünaamiliste veebilehtede andmed

Octoparse on lihtsalt kasutatav tööriist, mis aitab kasutajatel sisu veebisaidilt. See töötab dünaamiliste veebisaitidega, kaasa arvatud andmete kustutamine lehekülgede abil. Lisaks sellele saab selle pilveteenus suures koguses andmeid hankida ja salvestada.

kogub peidetud andmeid veebisaidilt

mitmel juhul otsivad veebiotsijad konkreetseid andmeid veebisaitidelt, kuid nad ei leia vajalikku infot, sest veebisaidi keerukusest või muul põhjusel. Octoparse võib leida ja välja võtta kogu varjatud sisu.

saab infiniteta kerimisega sisu

lõpmatu kerimisega kaapimise andmed võivad olla keeruline ülesanne. Veebiotsijad peavad kärpima alla iga veebisaidi lehe all, et laadida rohkem teksti või pilte. Sisu laaditakse pidevalt, kui need keritakse lehe allservas.

Oktoparid võivad aidata kasutajatel välja võtta kõik teatud veebisaidil avaldatud hüperlingid. Tegelikult pakub see kasutajatele lihtsat võimalust sadade IP-ide automatiseerimiseks ning samal ajal pakub see mitmeid täiustatud võimalusi, nagu Ajax Timeout, sisseehitatud XPath-tööriist jne. Ka Octoparse saab indekseerida konkreetsete taotlustega veebiotsijate andmeid ja struktureeritud andmeid edukalt edastada.

Jaotab ülesanded

Kasutajate jaoks on parem jagada oma ülesanded, kui internet lõikab ära. Selle asemel, et saada oma andmeid algusest peale, saavad nad teatud ülesande kahte projekti eraldada.

Oktoparisega saavad veebikasutajad teha palju asju, nagu teatud veebisaidi avamine, konto sisselogimine, piltide allalaadimine, teksti sisestamine ja palju muud. Octoparse pakub oma kasutajatele ka täiustatud režiimi, mis aitab neil keerulisemate andmetega tegeleda. Näiteks selle režiimi kasutamiseks peavad kasutajad erinevate operatsioonide konfigureerimiseks lohistama operatsioonisüsteemi disainerite plokid. Arukas režiim annab kasutajatele võimaluse lülitada ükskõik milline veebileht automaatselt Excelisse vaid ühe nupuvajutusega. Tegelikult toimib see režiim suurepäraselt loendi lehtede tabelis, näiteks otsingutulemustes või kategooria lehtedel Source .

December 22, 2017