Back to Question Center
0

Semalt: Web Scraping Software - Top Tips

1 answers:

Enamiku veebilehtede ja veebisaitide kuvatavaid andmeid saab kasutada ainult brauseri kaudu. Enamik saite ei paku funktsioone, mille abil saate salvestada oma sihtmärgiandmeid oma arvutisse. Ainus võimalus andmete kogumiseks on kopeerige oma sihtandmed käsitsi, mis on kohmakas ja aeganõudev ülesanne.

Sellepärast vajab teie veebipõhine projektide lõpuleviimine . Veebi kraapimine, mida nimetatakse ka veebipõhiseks kogumiseks, on meetod, mille abil saab sihtmärke teksti välja võtta veebi kraapimise tarkvara abil. Veebi kraapimise tarkvara otsib veebilehtedelt ja veebisaitidelt saadud andmeid, kus saadud teave salvestatakse tabeli kujul või teie kohalikus masinas.

Miks Octoparse?

Veebi kraapimise juhendaja aitab starteritel info internetist ja dünaamilistest saitidest välja võtta. Octoparse pakub tutorials selle kohta, kuidas veebi kaapimise tarkvara kasutada veebisaitide ja veebisaitide kraapimiseks. Paljudel juhtudel on veebi kraapimise tarkvara konfigureeritud töötama teatud saitidel või kohandama brauseritele.

Oktoparisega saate pilte kasulike andmete saamiseks või kohaliku masina kasutamiseks. Kuid pilve kaapimisel soovitatakse kohalikke masinaid. Riistvara purustamine ja kohandatud varukoopiad on peamised asjad, mida peaksite andmete kogumisel arvestama.

Octoparse võimaldab veebi kaabitsa andmete ekstraktimiseks kolme režiimi, mis hõlmavad järgmist:

Nõustaja režiim

Veebikriba tarkvara on pakutakse tasuta veebis. Võite kasutada tarkvara nõustaja režiimi, et kraapida üksikuid veebisaite, URL-e ja veebisaite.

Täiustatud režiim

See on kõige populaarsem veebi kraapimise viis. Täpsem andmete väljavõtmise meetod põhineb URL-idel, tekstiväljal, muutujate loendil ja fikseeritud nimekirjas. Režiimi saab kasutada nii ühe kui ka mitme veebilehe hankimiseks.

Tõrge režiim

Oktoparisega saadate oma andmed mõne sekundi jooksul. Kui olete veebiküpsetamise juhendaja kontrollinud, peaksite saatma Octoparse 6 versiooni. 2 versioon. Veebis pakutakse tasuta täpne režiim. Äsja avaldatud versioon võimaldab teil andmeid Internetist laadida struktureeritud tabelitesse.

Octoparse smart režiimi kasutamiseks kleepige URL-i veebilehele, mida soovite kraapida. Klikkige nupul "Smart" ja vaadake, kui lehekülg muutub struktureeritud tabeliteks.

Octoparse veebi kraapimistarkvara kaaperdatud andmed eksporditakse:

API

Et andmeid eksportida Octoparse API-ga, peate omama professionaalset kontot ja allalaaditud andmed rohkem kui ühest pilvest töötatud ülesandest. Kõik, mida peate tegema, on saada juurdepääsu koodi, varundades oma kasutajanime ja parooli otsingukasti.

CSV-fail

Octoparse abil saate kiiresti HTML-i tabelilt andmeid ekstraktida ja andmeid eksportida komaga eraldatud väärtustes.

Andmebaas

Kaabastatavaid andmeid saab eksportida teie MySQL andmebaasi või SqlServerisse.

Octoparse lisafunktsioonid

See veebi kraapimise tarkvara pakub lõpptarbijatele tasuta täiustatud funktsioone. Funktsioonide hulka kuuluvad:

  • Proksid
  • XPath
  • Regulaaravaldised
  • Automaatne IP pööramine
  • Ajakava ekstraktsioon
  • 73)

    Octoparse on tipptasemel veebi kaapimise tarkvara, mis eraldab veebilehtedelt ja saitidelt saadud andmeid. Octoparse abil saate oma andmeid koguda pilvega või kraapida oma kohaliku masinaga. Laadige ja installige oma arvutis Octoparse, et kraapida võrgust saite, katalooge ja tööpakkumisi Source .

December 22, 2017