Back to Question Center
0

Semalt juhend algajatele: kuidas kraapida veebisaite

1 answers:

Veebi kraapimine aitab kasutajatel kogu veebisaitide kaudu saada erinevaid andmeid. Täna, kui kasutate õigeid kaevandamisvahendeid, saate alla laadida peaaegu mis tahes sisu, mis teile meeldib. On mitmeid veebipõhiseid tarkvaraprogramme, mis pakuvad suurepäraseid võimalusi. Tegelikult on kraapimisel palju rakendusi. Näiteks võite saada erinevaid loendeid, kontakte, e-kirju, tooteid ja palju muud. Selle tulemusena kasutavad paljud SEO-ettevõtted ja e-poed seda meetodit, mis parandab nende teenuste kvaliteeti.

Õiguslikud küsimused

On veebisaite, mis ei võimalda kraapimist. Nii peavad kasutajad veebisaidi külastamisel teatud sisu allalaadimiseks olema väga ettevaatlikud. Kõigi külastatud veebisaitide tingimuste ja tingimuste lugemine on kindlasti vajalik, et veenduda, et ei rikuta seadusi. Vastasel korral võib teil olla probleeme, näiteks juriidilisi probleeme. Veebiotsijad peavad meeles pidama, et nad saavad oma töökoha tõhusaks tööriistaks kasutada veebikaitsevahendeid ja olulisel määral sisu väljavõtteid. Näiteks võiksite leida potentsiaalsete klientide teiste toodete hindu või kontaktteavet. See võib aidata parandada teie teenuseid, pakkudes kvaliteetseid tooteid heade hindadega.

Pythoni tarkvaraprogramm

Veebi kraapimist saab teostada mitmesuguste programmeerimiskeeltega. Näiteks veebiserverid saavad kasutada Pythoni tarkvara - lihtsat ja dünaamilist programmeerimiskeelt, mis pakub kasutajatele palju kasulikke pakette. Tegelikult on see suurepärane kaevandamisvahend nii algajatele kui kogenud kasutajatele. Pythoni abil on andmeid lihtne koguda mõne minuti jooksul ainult ühe selle raamatukogude abil. Näiteks võite kasutada Ilusat suppi, mis on suurepärane vahend info kogumiseks veebist.

HTML-kood

Kasutajad, kes peavad veebis teatud saidile pääsema, peavad HTML-koodi allalaadimiseks hiljem analüüsima. HTML on kood, mis sisaldab kogu suhtelist teavet, mida kasutaja võib vaja minna. Selle tulemusena saab nõutud teavet, nagu kontaktiloendid või hinnad, analüüsides seda koodi. Veebiotsijad võivad kasutada HTML-koodi analüüsimiseks ja kõigi vajalike andmete saamiseks mõne sekundi jooksul teatud teeki, nagu Scrapy või Beautiful supp.Aga kuidas saate HTML-koodi parsida? Esiteks peate kontrollima, kas teie HTML-aadress on õige ja seejärel kontrollige lehe pealkirja. Võite edasi liikuda, kogudes kogu sellelt lehelt saadud konkreetse teabe. Et edu saavutada, peate analüüsima HTML-koodi struktuuri. Tehke seda Chrome Inspectori abil Source .

December 22, 2017