Back to Question Center
0

Semalt: WebSundew Web Scraping tarkvara. Omadused ja süsteeminõuded lühidalt

1 answers:

Veebi kaapimine hõlmab andmete kogumist veebisaitidelt ja nende kaapimist vastavalt kasutaja nõudmistele. See valdkond on pidevalt arenev ja seetõttu on tekkinud uued tarkvarad. Veebi kraapimine on nüüd muutunud kõige tõhusamaks ja lihtsamaks viisiks kasuliku teabe hankimiseks erinevatest veebilehtedest. WebSundew on võimas ja kõikehõlmav veebimähk , mis aitab ekstraktis andmeid kiirelt ja tootlikkuselt. WebSundew abil saate hõlpsalt salvestada suures koguses andmeid ja muuta see soovitud vorminguks.

WebSundew - sobib ettevõtetele ja ettevõtetele:

WebSundew sobib ettevõtetele (e-kaubandus, veebimüügiettevõtted, kinnisvaraagentuurid, IT-osakonnad) ja programmeerijad. Saate soovitud andmeid hõlpsalt sihtida, koristada ja salvestada JSON-i või CSV-vormingus. WebSundew on saadaval neljas erinevas versioonis: Lite, Professional, Enterprise ja Standard.

Saate valida versiooni vastavalt oma nõuetele ja ootustele. Näiteks Lite versioon sobib alustavatele ja vabakutselistele ja professionaalne versioon sobib suurtele ettevõtetele. Parim osa on see, et WebSundew impordib vajalikud andmed Exceli failidesse ja kraapib nii pilte kui ka tekstidokumente.

WebSundew - produktiivne ja hämmastav teenus:

Kui te hindate suurt tööviljakust ja teate, kuidas raha lugeda, ei saa te midagi teha ilma WebSundewita. See on väga produktiivne ja hästi tuntud teenus, mis kopeerib ja paneb andmeid ja kriimustusi vastavalt teie vajadustele. Te võite koguda teavet nii dünaamilistel kui ka põhilistel veebisaitidel, ilma et see kahjustaks kvaliteeti.

Selle tõhususe hindamiseks peate lihtsalt alla laadima ja installima WebSundew. Selle veebiserveriga abil saate sihtida meta-kirjeldusi, meta pealkirju ja saidi märksõnu silma vilkuva.

WebSundew haldab veebisisu ilma skriptideta:

WebSundew on ainus vahend, mis suudab veebisisu skripte käsitseda. See tööriist on suurepärane mitte-programmeerijatele ja mitte-kodeerijatele ning sul pole vaja programmeerimisoskusi, et sellest kasu saada. Selle asemel WebSundew juhendab teid malli loomise kaudu ilma koodi jada ja hõlpsalt HTML-dokumentide väljavõtteid. Tulemused salvestatakse CSV-, XML- ja arvutustabeli vormingutes. Äriühingud, näiteks rahandus- ja pangandusosakonnad, kinnisvarabürood ja jaekaubandus, saavad sellest andmete kadumisest vahendist kasu.

Süsteeminõuded:

WebSundew-kasutajaks peaks olema üks järgmistest süsteemidest:

  • 1. Operatsioonisüsteemi nõuded: Windows 7 / Vista / XP / 2000
  • 2. RAM: 512 MB
  • 3. Protsessor (CPU): Athlon 1000 MHz või Pentium III

WebSundew kasutajasõbralik liides:

WebSundew on tuntud oma kasutajasõbraliku liidese kaudu, mis aitab teil kvaliteetset pilti alla laadida süsteem. See võib veebi 2 lihtsalt töödelda. 0 veebisaiti ja teabe hankimine kohalikest HTML-i allikatest. Laadige alla oma tasuta versioon ja proovige WebSundewi 15 päeva jooksul, et tagada selle kvaliteet. Uuringuperioodi lõppedes ei ole teil võimalik WebSundewi kasutada, nii et peate ostma oma premium versiooni. Prooviversiooniga saate katkestada kuni 100 veebilehte, seejärel lõpetab tarkvara töötamine ja nõuab, et maksaksite midagi 20-70 dollarist. Lühidalt öeldes, WebSundew on suurepärane andmeekstraktor ja veebiroobla Source .

December 22, 2017